Meedialeht
Vali raport X

TRULY TRADERS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

14 külastajat

0 jälgijat

TRULY TRADERS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, TRULY TRADERS OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab G. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TRULY TRADERS OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti N. R. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 32-aastane naine, N. R. (s. 18.09.1987). Juhatuse liige oli äris värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt, mis ta sai varasemalt 15 ettevõtet juhtides. Enne TRULY TRADERS OÜ etteotsa asumist juhtis ta näiteks ettevõtet VAGABOND OÜ. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. TRULY TRADERS OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige N. R. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..