Meedialeht
Vali raport X

ILMAVALD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

155 külastajat

1 jälgija

ILMAVALD OÜ: Tudulugu

Põlva kandi aadressiga ettevõte, ILMAVALD OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Spetsialiseerimata hulgikaubandus" riiulisse vorbitud 2 299 ettevõtet (50.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ILMAVALD OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti R. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 46-aastane mees, R. S. (s. 10.09.1974). R. S. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 3 ettevõtte juhtimisest saadud 18 aastase ärikogemuse. Enne ILMAVALD OÜ etteotsa asumist oli ta BRIDGES & PARTNERS AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. ILMAVALD OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja R. S. on olnud selline, kelle käes ettevõte haigeks jääb (tekivad võlad või kahaneb tulemus) ning hullemal juhul lõpuks koomasse langeb.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..