Meedialeht
Vali raport X

VEKSORT GROUP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

88 külastajat

1 jälgija

VEKSORT GROUP OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, VEKSORT GROUP OÜ registreeriti 5 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. T..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse" riiulisse vorbitud 1 402 ettevõtet (68.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis VEKSORT GROUP OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti O. T. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 50-aastane mees, T. T. (s. 23.08.1970). T. T. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 22 ettevõtte juhtimisest saadud 13 aastase ärikogemuse. Enne VEKSORT GROUP OÜ etteotsa asumist oli ta EHC SIGNET FASHION & APPAREL OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. VEKSORT GROUP OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige T. T. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 11, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 7 293) ja kasumit oma omanikele -2 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..