Meedialeht
Vali raport X

INVESTCAP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

197 külastajat

1 jälgija

INVESTCAP OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, INVESTCAP OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 535 tk ehk 32.4% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent" riiulisse vorbitud 53 ettevõtet (19.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis INVESTCAP OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti T. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 40-aastane mees, K. V. (s. 03.09.1980). K. V. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 18 aastase ärikogemuse. Enne INVESTCAP OÜ etteotsa asumist oli ta LT PETS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. INVESTCAP OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige K. V. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 7, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..