Meedialeht
Vali raport X

LE TERRAZZE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

157 külastajat

0 jälgijat

LE TERRAZZE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, LE TERRAZZE OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. L..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 1 853 tk ehk 25.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Restoranid jm toitlustuskohad" riiulisse vorbitud 873 ettevõtet (26.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis LE TERRAZZE OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti A. L. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 63-aastane mees, A. L. (s. 01.05.1957). A. L. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 7 ettevõtte juhtimisest saadud 19 aastase ärikogemuse. Enne LE TERRAZZE OÜ etteotsa asumist oli ta SUURTÜKI NK OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. LE TERRAZZE OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. L. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..