Meedialeht
Vali raport X

FAUNI PÄRASTLÕUNA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

39 külastajat

2 jälgijat

FAUNI PÄRASTLÕUNA OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, FAUNI PÄRASTLÕUNA OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. M. L..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 009 tk ehk 16.1% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus" riiulisse vorbitud 460 ettevõtet (18.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis FAUNI PÄRASTLÕUNA OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti M. M. L. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 44-aastane mees, M. M. L. (s. 06.11.1975). M. M. L. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 7 ettevõtte juhtimisest saadud 11 aastase ärikogemuse. Enne FAUNI PÄRASTLÕUNA OÜ etteotsa asumist oli ta EESTI ARNOLD SCHÖNBERGI ÜHING MTÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. FAUNI PÄRASTLÕUNA OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. M. L. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 8, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 690 034) ja kasumit oma omanikele - 893 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..