Meedialeht
Vali raport X

KALMISTU KORRASHOID OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

182 külastajat

7 jälgijat

KALMISTU KORRASHOID OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, KALMISTU KORRASHOID OÜ registreeriti 5 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab S. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 4 267 tk ehk 17.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu teenindus" riiulisse vorbitud 973 ettevõtet (31.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis KALMISTU KORRASHOID OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti S. R. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 37-aastane naine, S. R. (s. 08.07.1983). S. R. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 3 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne KALMISTU KORRASHOID OÜ etteotsa asumist oli ta DOLOSTAR OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. KALMISTU KORRASHOID OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige S. R. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..