Meedialeht
Vali raport X

MAJANDUSKLIIMA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

39 külastajat

3 jälgijat

MAJANDUSKLIIMA OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, MAJANDUSKLIIMA OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. J..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas" riiulisse vorbitud 69 ettevõtet (16.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MAJANDUSKLIIMA OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti M. J. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 61-aastane naine, M. J. (s. 16.07.1959). M. J. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 18 aastase ärikogemuse. Enne MAJANDUSKLIIMA OÜ etteotsa asumist oli ta MAJANDUSKONJUNKTUURI INSTITUUT OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. MAJANDUSKLIIMA OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. J. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 460 305) ja kasumit oma omanikele 1 909 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..