Meedialeht
Vali raport X

EURONEN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

122 külastajat

0 jälgijat

EURONEN OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, EURONEN OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine" riiulisse vorbitud 844 ettevõtet (40.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis EURONEN OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti T. T. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 73-aastane mees, P. S. (s. 22.09.1946). P. S. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4292 ettevõtte juhtimisest saadud 12 aastase ärikogemuse. Enne EURONEN OÜ etteotsa asumist oli ta FIFTY OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. EURONEN OÜ juures on aja jooksul olnud 4 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige P. S. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 26, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 229 825) ja kasumit oma omanikele 49 737 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..