Meedialeht
Vali raport X

JODLER INVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 045 külastajat

0 jälgijat

JODLER INVEST OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, JODLER INVEST OÜ registreeriti 11 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab P. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse" riiulisse vorbitud 1 402 ettevõtet (68.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis JODLER INVEST OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti P. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 51-aastane mees, P. P. (s. 16.06.1969). P. P. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 14 ettevõtte juhtimisest saadud 12 aastase ärikogemuse. Enne JODLER INVEST OÜ etteotsa asumist oli ta RÜÜTLI MAJAD OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. JODLER INVEST OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..