Meedialeht
Vali raport X

TARTU VAIM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

77 külastajat

1 jälgija

TARTU VAIM OÜ: Tudulugu

Jõgeva kandi aadressiga ettevõte, TARTU VAIM OÜ registreeriti 10 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük" riiulisse vorbitud 105 ettevõtet (24.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TARTU VAIM OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti R. R. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 56-aastane mees, A. T. (s. 06.04.1964). A. T. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 606 ettevõtte juhtimisest saadud 14 aastase ärikogemuse. Enne TARTU VAIM OÜ etteotsa asumist oli ta KENIRO OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. TARTU VAIM OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. T. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 7, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..