Meedialeht
Vali raport X

VK CO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

478 külastajat

43 jälgijat

VK CO OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, VK CO OÜ registreeriti 9 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab V. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis VK CO OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti V. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 54-aastane mees, V. K. (s. 27.04.1966). V. K. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 10 ettevõtte juhtimisest saadud 15 aastase ärikogemuse. Enne VK CO OÜ etteotsa asumist oli ta ŠOTI ÄRISÕPRADE OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. VK CO OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige V. K. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 28 879) ja kasumit oma omanikele 3 483 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..