Meedialeht
Vali raport X

EUROPETROLEUM TRADING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

255 külastajat

292 jälgijat

EUROPETROLEUM TRADING OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, EUROPETROLEUM TRADING OÜ registreeriti 7 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab O. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mootorikütuse hulgimüük" riiulisse vorbitud 38 ettevõtet (31.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis EUROPETROLEUM TRADING OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti T. G. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 45-aastane naine, T. G. (s. 31.07.1975). T. G. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne EUROPETROLEUM TRADING OÜ etteotsa asumist oli ta VICTORIA TRADING OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. EUROPETROLEUM TRADING OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige T. G. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..