Meedialeht
Vali raport X

DENILSEN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

44 külastajat

63 jälgijat

DENILSEN OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, DENILSEN OÜ registreeriti 17 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab H. T. D. N..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis DENILSEN OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 52-aastane naine, A. V. (s. 24.01.1968). A. V. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 759 ettevõtte juhtimisest saadud 4 aastase ärikogemuse. Enne DENILSEN OÜ etteotsa asumist oli ta MCR INVEST OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. DENILSEN OÜ juures on aja jooksul olnud 4 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. V. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 6, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..