Meedialeht
Vali raport X

GETE KODU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

129 külastajat

1 jälgija

GETE KODU OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, GETE KODU OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 1 853 tk ehk 25.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Hostelid" riiulisse vorbitud 20 ettevõtet (15.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis GETE KODU OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti G. R. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 43-aastane naine, G. R. (s. 21.06.1977). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. GETE KODU OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..