Allikas:

Kasvame suureks, eks? "Maasikas" kaelal on häbiplekiks nii omanikule kui selle tegijale!">var pp_gemius_identifier = new String('bQnrC4M3iET9JqmVuaD2hpe.HUxsjIdo_qNmV3IjR9n.n7');if (typeof ado!=="object") { ado={}; ado.config=ado.preview=ado.placement=ado

„Kuule, kas see on „maasikas” sul seal kaela peal?”, küsis Vincent tööl lõunapausi ajal tema vastas istuvalt Veronicalt. Olime kõik rahulikult lõunat söömas. Nüüd aga vaatasid kõik otsa tüdrukule, kes palavale ilmale vaatamata kõrge kaelusega kampsikut ning salli kandis. Aga (ilmselt) algajana ei osanud ta oma uue kuuma suhte „tulemust” edukalt varjata. Ja Vincenti aususele ning otsekohesusele meil tööl vastast pole. Kui juba esimesel päeval ta sulle täiesti rahulikult räägib, kuidas Hispaanias sekspoes töötas või kui suur tema meheau on, siis kellegi kaelal ilutsev „maasikas” on täiesti tavaline jututeema.

Artikliga seotud:

VINCENT OÜ peavoolumeedias

?

VINCENT OÜ Storybook

VINCENT OÜ seosed veebis

?

Veebisügavustest VINCENT OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat.

VINCENT OÜ viimased sündmused

?
icon

VINCENT OÜ

06.01.2020

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Alla Nahk (16.11.1950) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

VINCENT OÜ

06.01.2020

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Kersti Kristlieb (19.03.1956) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

VINCENT OÜ

06.01.2020

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Alla Nahk (16.11.1950) lisatud ettevõtte juhatusse

LAADIN VEEL TEATEID > Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
Rohkem lugusid > Laadin.. Laadin..