Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Eesti Võlausaldajate Liit: Storybookis avaldatud „Nutulood“ päästsid valla taevaluugid

Olin siiani arvamusel, et mind ei üllata ärimaailmas enam ammu mitte miski, kuid see mis nüüd juhtus – ei ole võrreldav mitte millegi eelnevaga, mida seni olen püüdnud Võlausaldajate õiguste kaitsel rakendada.

Lühidalt endast – olen viimased 20 aastat tegutsenud krediidijuhtimise valdkonnas, aidanud igakülgselt Võlausaldajaid, loonud ettevõtete taustakontrolliks suure külastatavusega portaali Inforegister.ee, avaldanud esimesena Eestis hoiatusmärgised ja sidunud need võlgade eest vastutavate juhtidega. Lisaks asutanud Eesti Võlausaldajate Liidu, mille kaitse all on täna tuhandeid liikmeid, osalenud lugematutel kordadel riigivõimu ümarlaudadel – ikka selleks et püüda parandada Eesti ettevõtluskeskkonda.

Püüdnud teha kõik selleks, et ettevõtjad ei kasutaks üksnes õigusi kasu saada, vaid täidaksid ka oma kohustusi Võlausaldajate ees, st. ei kasutaks tankiste, ei põgeneks võlgade eest, ei tegeleks kahtlaste ühinemistega jms.

Erakordselt suure annuse olen oma tööelu jooksul saanud kuulda sõimurahet ja ähvardusi minu ja minu lähedaste hävitamiseks, kuid õiglustunne ja soov kaitsta Võlausaldajaid innustab mind aina edasi pürgima…

Palju aastaid ei ole võlglased olnud huvitatud enda võlgade tasumistest ja seda olenemata sellest, et kõik see aeg on info olnud märgiste, summade, reitingute näol avalikult üleval. Kuid täna on meie postkastis tuhandeid kirju, telefonid helisevad lakkamatult ja helistajateks/kirjutajateks on needsamad võlglased, kes on aastaid ignoreerinud oma kohustusi.

Mis siis nüüd juhtus?!

Hiljuti avasime uue ärimeedia keskkonna Storybooki, et rääkida Eesti ettevõtjatest lugusid. Täna on lugusid ettevõtjate kohta juba rohkem kui miljon ja üks lugudest, mis Storybookis kajastust leiab, on „Nutulugu“.  See lugu räägib Võlausaldajatele tekitatud valust ja tehtud kahjudest. See on olnud üleval loetud päevad, kuid teinud imesid, mida ma viimase 20 aasta jooksul ei ole seni veel näinud.

Me tabasime naelapea pihta ja siinjuures ma ei taha öelda muud kui seda, et me oleme valmis  sõlmima kokkuleppeid, vähendama nõude summasid, andma erinevaid hüvesid aga me ei kustutada fakte nõudmiste peale.

Kinnitan, et me ei käsi ega kohusta mitte kedagi mitte millekski, me anname üksnes võimaluse parandada juhtunut, misjärel saavad kustuda ajaloost ka faktilised asjaolud.

Kõigile maksegraafiku soovijatele reageerime esmajärjekorras ja sõimukirjad, mis kannatavad trükimusta, avaldame Storybookis. Infoks tänastele ja tulevastele Võlausaldajatele.

Kes on ohver?!

Lõpuks tahan öelda kõigile, kes nimetavad Storybooki “Nutulugusid” väljapressimise aktsiooniks, siis olgem oma väljaütlemistes solidaarsed ja nimetagem sellisel juhul väljapressijateks ka Maksuametit, kes Võlausaldajada nõudelt käibemaksu tasumist nõuab, kuigi võlglaselt ei ole deklareeritud summat laekunud. Nimetagem väljapressijaks Võlausaldaja toormaterjali tarnijat, kes nõuab oma osa rahast, kuigi seda ei ole Võlausaldajale laekunud. Mis veelgi hullem, nimetagem väljapressijateks ka Võlausaldaja töötajad, kes teenuse osutamise käigus oma tööandjalt palka nõuavad, kuigi selle eest ei ole raha laekunud.

Loe ka seotud artiklit: Videomenetlus – uue ajastu võlahalduse eest peitu ei poe

Ausama, sõbralikuma ja läbipaistvama ettevõtluse eest!

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Valukoja tn 8/1

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ storybook

?

EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ viimased sündmused

?
icon

Ettevõtte nime uuendus.

Eelmine nimi oli "EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT".
Uus nimi on "EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ".

icon

Ettevõtte nime uuendus.

Eelmine nimi oli "EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ".
Uus nimi on "EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT".

icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Teet Saluvere (18.01.1967) lisatud ettevõtte juhatusse

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..

Hinda ja kommenteeri firmat

EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga