Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

ADMIRAL MARKETS AS tegi mullu hea tulemuse

ADMIRAL MARKETS AS teenis 2018. aastal rekordilise käibe ning kasumi. Ettevõtte kauplemistegevuse netotulu kasvas 2018. aastal 24,2 miljoni euroni, mida on 4,9 miljoni euro võrra enam kui eelmisel aastal.

Kauplemistegevuse netotulu kasv tulenes peamiselt aktiivsete grupiüleste klientide arvu kasvust ning suurema väärtusega klientide kauplemismahtude kasvust. Ettevõtte puhaskasum oli 9,5 miljonit eurot ehk 58 protsenti suurem võrreldes 6,0 miljoni euroga aasta varem. Kasvas ka ettevõtte kasumimarginaal, mis oli nüüd 39 protsenti. 2017. aasta lõpus oli vastav näitaja 31 protsenti. Kulude ja tulude suhe langes 2018. aasta lõpuks 63 protsendile. ADMIRAL MARKETS AS-i omakapitali tootlus oli 2018. aasta lõpus 30,1 protsenti.

„2018. aastat iseloomustas peamiselt ADMIRAL MARKETS AS-i ja teiste kontserni kuuluvate investeerimisettevõtete positsioonide tugevdamine ja kasvatamine Euroopas,” nentis aktsiaseltsi juhatuse esimees Sergei Bogatenkov.

2019. aastal jätkab ettevõte ülemaailmse strateegia rakendamisega, et laieneda kontserniga uutele turgudele. Lisaks suurendatakse pakkumisi institutsionaalsetele ja professionaalsetele klientidele, et seeläbi kasvatada nende osakaalu ettevõtte klientide portfellis.

ADMIRAL MARKETS AS Storybook

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Maakri tn 19/1-11. korrus Inforegister.ee

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Inforegister.ee
Reiting: 5

ADMIRAL MARKETS AS seosed veebis

Veebisügavustest ADMIRAL MARKETS AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

Storybook soovitab

0.01
ADMIRAL MARKETS AS
Registrikood: 10932555

ADMIRAL MARKETS AS teadaanded ja kuulutused

Kohtu maksekäsuosakonna määruse kättetoimetamise teade

12.04.2018
Kohtu maksekäsuosakonna määruse kättetoimetamise teade
Avaldamise algus: 12.04.2018
Avaldamise lõpp: 13.07.2018
Pärnu Maakohtu maksekäsuosakond avaldab teadaande tsiviilkohtumenetluse seadustiku (TsMS) § 317 lõike 3 alusel.

Kohus toimetab võlgnikule, Weberhakala OÜ (registrikood: 12420411), avalikult kätte 23.03.2018 kohtumääruse (makseettepanek) tsiviilasjas nr 2-18-105052. Makseettepanek loetakse avalikult kättetoimetatuks 15 päeva möödumisel käesoleva teate ilmumise päevast (TsMS § 317 lg 5).

9.03.2018 Pärnu Maakohtule esitatud maksekäsu kiirmenetluse avalduse alusel ning juhindudes tsiviilkohtumenetluse seadustikust (TsMS § 484) teeb kohus võlgnikule Weberhakala OÜ (registrikood: 12420411) ettepaneku tasuda avaldajale Admiral Markets AS (registrikood: 10932555) makseettepaneku kättesaamisest alates 15 päeva (välisriigis kättetoimetamise korral 30 päeva) jooksul põhinõue summas 261,06 eurot ja kõrvalnõudeid summas 0,00 eurot ning hüvitama avaldajale riigilõivu 45,00 eurot ja menetluskulu 20,00 eurot. Avaldaja nõude aluseks on Teenuste osutamine (investeerimisteenuste ning investeerimiskõrvalteenuste osutamise leping nr H.M.150101, 18.04.2013)..

Makseettepaneku kättesaamisel on võlgnikul võimalus:
1) maksta nõude esitajale makseettepanekus osundatud summa 15 päeva (välisriigis kättetoimetamise korral 30 päeva) jooksul alates makseettepaneku kättesaamisest, kui Te loete esitatud nõuet põhjendatuks või
2) esitada 15 päeva jooksul (välisriigis kättetoimetamise korral 30 päeva jooksul) makseettepaneku kättesaamisest nõude või selle osa vastu vastuväide, kui Te ei loe esitatud nõuet põhjendatuks.

Vastuväites tuleb kohtule teatada kas ja millises ulatuses võlgnik nõudele vastu vaidleb. Vastuväide tuleb esitada selleks ettenähtud vormil, mis on elektrooniliselt kättesaadav veebilehel www.kohus.ee ja lisatud ka käesolevale teatele. Elektrooniliselt saab vastuväite kohtule esitada kas e-posti teel (aadress: maksekask@kohus.ee) või avaliku e-toimiku kaudu (aadress: www.e-toimik.ee). Elektrooniliselt esitatud vastuväide peab olema digitaalselt allkirjastatud. Avalikku e-toimikusse sisenemiseks saab kasutada ID-kaarti või mobiil-ID. Kui elektroonilise vormi kasutamine ei ole võimalik, võib vastuväite esitada ka muus vormis. Paberkandjal allkirjastatud vastuväide tuleb esitada Pärnu Maakohtu maksekäsuosakonnale, aadressil Sadama 21, Haapsalu.

Võla tasumisest tuleb avaldajale ja kohtule viivitamata teatada.

Kui võlgnik ei maksa nõude esitajale makseettepanekus osundatud summat või ei esita vastuväidet ettenähtud tähtaja jooksul, koostab kohus makseettepaneku alusel maksekäsu, mis kuulub viivitamata täitmisele, sõltumata selle kättetoimetamisest Teile (TsMS § 489 lg 7). Kui avalduses on taotletud viivisnõude võlgnikult väljamõistmist protsendina põhinõudelt kuni põhinõude täitmiseni, suureneb võlgnikult maksekäsuga sissenõutav viivisnõue.

TsMS § 320 lõike 2 alusel kohus kohustab võlgnikku määrama endale menetlusdokumente vastu võtma volitatud isiku, kuna menetluses on tekkinud põhjendamatuid raskusi temale menetlusdokumentide kättetoimetamisel. Kohtule tuleb teatada menetlusdokumentide vastuvõtmiseks volitatud isiku ees- ja perekonnanimi ning isikukood, samuti täpne aadress, kuhu edasised dokumendid edastada. Kui võlgnik sellist isikut ei nimeta, toimetatakse edasised menetlusdokumendid võlgnikule kätte dokumentide postitamisega lihtkirjana võlgniku enda aadressil (TsMS § 320 lg 3).

Makseettepaneku saab kätte Pärnu Maakohtu maksekäsuosakonnast asukohaga Haapsalu kohtumaja (Sadama 21, III korrus, Haapsalu). Dokument on võlgnikule kättesaadav ka avalikus e-toimikus (http://www.e-toimik.ee). Avalikku e-toimikusse sisenemiseks saab kasutada ID-kaarti või mobiil-ID.
Ärinimed
Admiral Markets AS, kehtetud ärinimed: Admiral Invest OÜ, Admiral Invest AS.
Pärnu Maakohtu maksekäsuosakond
Sadama 21, 90502 Haapsalu
Telefon: 472 0030
E-post: maksekask@kohus.ee
Teadaande number 1279227
Lae veel teadaandeid

Soovitame sarnaseid artikleid

Hinda ja kommenteeri firmat

ADMIRAL MARKETS AS

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga