Meedialeht
Vali raport X

ADWIND OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

216 külastajat

1 jälgija

ADWIND OÜ – kus suitsu, seal tuld… eks?

Me oleme harjunud, et siin ilmas on teatud asjad, mis käivad koos. Nõnda on sündinud näiteks vanasõna “kus suitsu seal tuld”. Sarnaselt sellele viitele oleme harjunud nägema ka seoseid ettevõtluses. Ülekantud tähendusega võiks öelda näiteks, et “kus käive seal maksud”. ADWIND OÜ sellisele seaduspärale aga ei allu.

2013 asutatud ettevõte sai käibemaksukohustuslaseks 2016. aasta teisest kvartalist ning käivet hakkas ettevõte tegema 2017. aastast alates. Ja seda on tehtud korralikult – esimeses kvartalis kohe üle 1,5 miljoni euro, siis tagasihoidlikumalt pisut üle 150 000 euro ja kolmandas kvartalis suisa 12 703 581 eurot! Neljandas kvartalis võeti jälle hoogu maha ja käive jäi pisut alla 800 000 euro.

Tasutud makse pole aga kusagil näha. Kujutage nüüd ette olukorda, et linna kohale kerkib vägev suitsusammas, rahvas satub paanikasse ja helistab tuletõrjesse. Pritsumehed sõidavad suitsu poole ja tuleb välja, et miski ei põlegi. Väga narr olukord, kas pole?

Igal juhul ootame huviga, milline saab olema ADWIND OÜ 2017 aasta majandusaasta aruanne, et saada veidigi infot selle kohta, mis ettevõttes põnevat tehakse. Ettevõtte sektoriks on märgitud “reisikorraldajate tegevus”, kiire otsing internetiavarustes aga ettevõtte kohta erilist tulemust ei anna. Kuidas tehakse säärast käivet ilma mingisuguse reklaamita internetis?

Ettevõtte juht Andrei Papou on suhteliselt uus tulija. ADWIND OÜ on tema esimene katse juhatuse liikmena ning loodame, et tänased puudujäägid saavad lahendatud, kui vaid anname aega atra seada. Siit üks väike meiepoolne tähelepanek ja nõuanne: kuna Adwind on muide ka ühe trooja hobuse stiilis arvutiviiruse nimi, siis seda enam oleks tarvis oma ettevõte nimega internetis positiivseid seoseid luua.

Kõik artiklid

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi