Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Andrei Jepihhin: Persoonilugu

Andrei Jepihhin alustas äritegevusega 20 aastat tagasi, olles ise siis 23-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1998 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 5 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Andrei Jepihhin

Andrei Jepihhin on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Dokumentide hoidja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Andrei Jepihhin viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 5-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnas Varem juhtinud ettevõtteid tk Täna juhib ettevõtteid tk
Mistahes materjalist akende, uste ja treppide paigaldus 0 1
Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus 0 1
Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse 0 1
Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine 1 0
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) 1 0

Väärtuse loomine

Täna saab 37 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Andrei Jepihhin on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1040 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes FENSTER ALUMIINIUM AS, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1040 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 5994 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1040 eurot bruto, maksab ta ettevõttes FENSTER ALUMIINIUM AS. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 5994 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Andrei Jepihhin on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 222 693 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 862 102 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 6,9 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Andrei Jepihhin siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas FENSTER ALUMIINIUM AS, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: “Mistahes materjalist akende, uste ja treppide paigaldus”. FENSTER ALUMIINIUM AS on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukaim, hoides enda käes 21% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 3,84 miljonit eurot (2017 a.) ning konkureerides samas 104 ettevõttega.

e-kaubandus

E-äri pole lihtsalt moesõna, seal käib vilgas elu ja veetakse taga korralikke rahavankreid. Eesti ettevõtetele kuulub ligikaudu 3953 veebipoodi, mille omanikud teevad käivet 5,066 miljardit eurot. Andrei Jepihhin jääb sellest kõigest kahjuks kõrvale, sest täna ei ole ta ühegi ettevõtte kaudu otseselt e-äridega seotud (ei oma domeeni).

Eksportöör

Andrei Jepihhin on 2018 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on FENSTER ALUMIINIUM AS, mille suurim ekspordi sihtturg on Rootsi. Ta konkureerib seal 2161 ettevõttega ning on oma 58 621 eurose käibega 949. kohal. Ekspordi kaudu on Andrei Jepihhin viimati kokku kasumit toonud 3,84 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Andrei Jepihhin on olnud seotud ühe pankrotti lastud ettevõttega. Ta oli selles ettevõttes juhatuse liikme rollis. Pankrotipesast EUROAKNA EHITUS OÜ jäi maha 0 euro jagu tasumata makse ning 8472 euro jagu maksmata arveid.

Hülgamised

Kõigist Andrei Jepihhin poolt juhitud või omatud ettevõtetest 2 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Andrei Jepihhin kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Andrei Jepihhin isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot. Kaudse osaluse kaudu kasusaamist saab lähiajal vaadata raportist: Otsustajad.

Poliitiline mõju

Andrei Jepihhin ei ole täna tuvastatav ühegi erakonna liikmena.

Riigihangete võitmine

Andrei Jepihhin ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Andrei Jepihhin endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 2556 euro jagu, seda perioodil 2009 – 2011. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 0 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2009. aastal ettevõttele FENSTER ALUMIINIUM AS, kus Andrei Jepihhin oli sel ajal omanik. Toetuse maht oli 2556 eurot ning see anti projekti “FENSTER ALUMIINIUM UUTE INVESTEERINGUTE TASUVUSANALÜÜS 1.4.0501.09-0311” teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Andrei Jepihhin on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Mistahes materjalist akende, uste ja treppide paigaldus
  • Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse

Edu otsides on Andrei Jepihhin ka ebaõnnestunud valdkonnas Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine.

Peatselt avaneb võimalus lugeda kõigi juhatuse liikmete CV-sid. Ole esimene, kes sellest teada saab. Liitu uudiskirjaga: www.scorestorybook.ee

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Tööstuse tn 1

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

FENSTER ALUMIINIUM AS Storybook

FENSTER ALUMIINIUM AS seosed veebis

Veebisügavustest FENSTER ALUMIINIUM AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

FENSTER ALUMIINIUM AS viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Deklaratsiooni esitamine.

Ettevõttel on esitatud Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-07-22)

icon

Esitamata deklaratsioon.

Ettevõttel on esitamata Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-07-22)

LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab

0.01
FENSTER ALUMIINIUM AS
Registrikood: 11240316

Soovitame nädala loetumaid lugusid

Hinda ja kommenteeri firmat

FENSTER ALUMIINIUM AS

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga