Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Anneli Ott: Persoonilugu

Anneli Ott alustas äritegevusega 17 aastat tagasi, olles ise siis 25-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2002 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 11 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Anneli Ott

Anneli Ott on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Nõukogu liige 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Anneli Ott viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 7-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnas Varem juhtinud ettevõtteid tk Täna juhib ettevõtteid tk
Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine 0 1
Erakondade tegevus 0 1
Mujal liigitamata riigi haldustegevus 1 1
Muud tervishoiualad 1 0
Mujal liigitamata organisatsioonide tegevus 1 0
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid 3 0
Kultuurikeskused ja rahvamajad 1 0

Väärtuse loomine

Tervelt 75 inimest saavad tööd ja leiba ettevõtetes, kus Anneli Ott on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1235 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1690 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 831,41 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 780 eurot bruto, maksab ta ettevõttes EESTI KESKERAKOND MTÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -10006,25 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Anneli Ott on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit -512040 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 905 571 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 0 eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Anneli Ott siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas EESTI KESKERAKOND MTÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: “Erakondade tegevus”. EESTI KESKERAKOND MTÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukaim, hoides enda käes 35% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 2,48 miljonit eurot (2017 a.) ning konkureerides samas 6 ettevõttega.

e-kaubandus

E-äri pole lihtsalt moesõna, seal käib vilgas elu ja veetakse taga korralikke rahavankreid. Eesti ettevõtetele kuulub ligikaudu 3953 veebipoodi, mille omanikud teevad käivet 5,066 miljardit eurot. Anneli Ott jääb sellest kõigest kahjuks kõrvale, sest täna ei ole ta ühegi ettevõtte kaudu otseselt e-äridega seotud (ei oma domeeni).

Eksportöör

Anneli Ott ei ole 2018. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Anneli Ott on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe – rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Anneli Ott poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Anneli Ott kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Anneli Ott isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot. Kaudse osaluse kaudu kasusaamist saab lähiajal vaadata raportist: Otsustajad.

Poliitiline mõju

Eesti Keskerakond näitab teda välja oma liikmena. 2018. aasta jooksul on see erakond saanud 3230 euro jagu rahalisi annetusi, kus annetajaks on Anneli Ott.

Riigihangete võitmine

Anneli Ott ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Anneli Ott endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 398 524 euro jagu, seda perioodil 2005 – 2019. Need toetused läksid kokku 3 ettevõttesse, millest 3 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2008. aastal ettevõttele VÕRUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ, kus Anneli Ott oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 166 969 eurot ning see anti projekti “VÕRUMAA PIKAAJALISTE TÖÖTUTE KONKURENTSIVÕIME JA AKTIIVSUSE TÕSTMINE EELTINGIMUSENA NENDE TAASINTEGREERIMISEKS TÖÖTURULE 1.0301.07-0254” teostamiseks 2 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Anneli Ott juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam EESTI KÜLALIIKUMINE KODUKANT MTÜ. Seda ettevõtet juhib 3 juhatuse liiget, kes annavad tööd 10-le inimesele ja kes teevad käivet 54 136 eurot (2018 a. seisuga). Anneli Ott oli selles ettevõttes juhatuse liige 13 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 1 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Anneli Ott on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
  • Mujal liigitamata riigi haldustegevus
  • Erakondade tegevus

Peatselt avaneb võimalus lugeda kõigi juhatuse liikmete CV-sid. Ole esimene, kes sellest teada saab. Liitu uudiskirjaga: www.scorestorybook.ee

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Narva mnt 31-M1

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

EESTI KESKERAKOND MTÜ Storybook

EESTI KESKERAKOND MTÜ peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

EESTI KESKERAKOND MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI KESKERAKOND MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EESTI KESKERAKOND MTÜ viimased sündmused

?
icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Anneli Ott (02.05.1976) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Eha Võrk (08.11.1962) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Janek Mäggi (05.09.1973) eemaldatud ettevõtte juhatusest

LAADIN VEEL TEATEID > Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
Rohkem lugusid > Laadin.. Laadin..

Hinda ja kommenteeri firmat

EESTI KESKERAKOND MTÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga