Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Arno Sild: Persoonilugu

Arno Sild alustas äritegevusega 21 aastat tagasi, olles ise siis 50-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1997 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 5 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Arno Sild

Arno Sild on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Dokumentide hoidja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Arno Sild viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 5-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnas Varem juhtinud ettevõtteid tk Täna juhib ettevõtteid tk
Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine 0 1
Erakondade tegevus 0 1
Piimakarjakasvatus 1 0
Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus 1 0
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid 1 0

Väärtuse loomine

Täna saab 20 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Arno Sild on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 845 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 910 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 9310 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 780 eurot bruto, maksab ta ettevõttes KAPA PUIT OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 87,61 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Arno Sild on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 20 196 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 156 749 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 561 923 eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Arno Sild siis hakkama saab, torkab kohe silma EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: “Erakondade tegevus”. EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ konkureerib turul 6 ettevõttega ja on hoolimata pingutustest täna oma valdkonna viimaste seas, ta hoiab kinni oma 6,96 protsendist turul (EMTAK-i järgi) ja teeb selleks käivet 498 539 eurot (2017 a.).

e-kaubandus

E-äri pole lihtsalt moesõna, seal käib vilgas elu ja veetakse taga korralikke rahavankreid. Eesti ettevõtetele kuulub ligikaudu 3953 veebipoodi, mille omanikud teevad käivet 5,066 miljardit eurot. Arno Sild jääb sellest kõigest kahjuks kõrvale, sest täna ei ole ta ühegi ettevõtte kaudu otseselt e-äridega seotud (ei oma domeeni).

Eksportöör

Arno Sild on 2018 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte omanikeringis, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte juhatuses. See ettevõte on KAPA PUIT OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on muu Euroopa Liit. Ta konkureerib seal 2703 ettevõttega ning on oma 551 775 eurose käibega 379. kohal. Ekspordi kaudu on Arno Sild viimati kokku kasumit toonud 756 991 eurot.

Hülgamised

Arno Sild ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Arno Sild kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Arno Sild isikuna osalusest otseselt kasu saab, on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 734 008 eurot. Kaudse osaluse kaudu kasusaamist saab lähiajal vaadata raportist: Otsustajad.

Poliitiline mõju

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond näitab teda välja oma liikmena. 2018. aasta jooksul on see erakond saanud 24 euro jagu rahalisi annetusi, kus annetajaks on Arno Sild.

Riigihangete võitmine

Arno Sild ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Arno Sild täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Arno Sild on võimekas juht valdkonnas Erakondade tegevus, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Peatselt avaneb võimalus lugeda kõigi juhatuse liikmete CV-sid. Ole esimene, kes sellest teada saab. Liitu uudiskirjaga: www.scorestorybook.ee

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Toompuiestee 27

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ Storybook

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

Soovitame nädala loetumaid lugusid

Hinda ja kommenteeri firmat

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga