Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

BALTI RADIODIAGNOSTIKA OÜ: Anders Tsahkna nutune äri

BALTI RADIODIAGNOSTIKA OÜ alustas peaaegu 12 aastat tagasi. Tänaseks on lood ettevõttes aga nukrad, sest Krediidiskoor räägib ettevõtte maksujõuetusest. Pole ka ime, nimelt on firma riigile võlgu 110 319 eurot. Osaühingu juhatuses on üksinda Anders Tsahkna.

BALTI RADIODIAGNOSTIKA OÜ valdkond on diagnostikakabinett...

...

LÄKS HUVITAVAKS?
Edasi lugemiseks või redigeerimiseks VALI STORYBOOK PAKETT.
Sind ootab enam kui 1,1 miljonit artiklit

KUUS
365 PÄEVA
ÜHEKORDNE
TASU 24h


JUBA LIITUNUD -

BALTI RADIODIAGNOSTIKA OÜ Storybook

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Paldiski mnt 68A Inforegister.ee

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor riskantne

Inforegister.ee
Reiting: 1

BALTI RADIODIAGNOSTIKA OÜ seosed veebis

Veebisügavustest BALTI RADIODIAGNOSTIKA OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

Võlg on võõra oma, vahel ka võõra süü

Videomenetlus | Koondame nõudeid võlgades ettevõtete vastu

BALTI RADIODIAGNOSTIKA OÜ teadaanded ja kuulutused

Töövaidluskomisjoni kutse kättetoimetamise teade

30.12.2018
Töövaidluskomisjoni kutse kättetoimetamise teade
Avaldamise algus: 30.12.2018
Avaldamise lõpp: istungi toimumisest üks kuu
Tööinspektsioon  avaldab teadaande töövaidluse lahendamise seaduse (TvLS) § 24 ja tsiviilkohtumenetluse seadustiku (TsMS) § 317 lõike 3  alusel.

Töövaidluskomisjon kutsub isiku, Balti Radiodiagnostika OÜ (registrikood: 11369895), töövaidlusistungile. AIVE ENNISTE (isikukood 48104056539) esitas 29.11.2018 töövaidluskomisjonile avalduse, Balti Radiodiagnostika OÜ (registrikood: 11369895), vastu töötasu, hüvitise ja puhkusehüvitise nõudes.

Töövaidluskomisjoni istung töövaidlusasjas 4-1/2467/18 toimub 15.01.2019 10.00, aadressil Mäealuse 2/3 Tallinn.Töövaidluskomisjon annab Teile avaldusele vastuse esitamiseks tähtaja hiljemalt töövaidluskomisjoni istungil. Töövaidluse lahendamise seaduse (TvLS § 37 lg 3) ja tsiviilkohtumenetluse seadustiku (TsMS 394 lg 2) alusel Teile teatatakse, et oma vastuses peate teatama, kas Te tunnistate nõuet, millised on Teie vastuväited avaldusele, milliste tõenditega Te oma vastuväiteid põhjendate ning mida Te iga tõendiga kinnitada tahate, tunnistajate nimed ja postiaadressid ning mis asjaoludel tunnistajad ütlusi teavad anda.

Teile teatatakse ka, et istungile ilmumata jätmisel tuleb Teil töövaidluskomisjonile õigeaegselt teatada ilmumata jätmise seaduslikest takistustest (TvLS § 42 lg 3TsMS § 422). Teid hoiatatakse, et vastustaja mõjuva põhjuseta istungile ilmumata jätmisel võib töövaidluskomisjon lahendada vaidluse vastustaja kohalolekuta või lükata avaldaja taotlusel istungi edasi (TvLS § 42 lg 6). Protsessiosalisel tuleb istungile kaasa võtta isikut tõendav dokument, esindajal ka volitusi tõendav dokument.

Töövaidluskomisjoni istungi kutse loetakse kättetoimetatuks 15 päeva möödumisel teate väljaandes Ametlikud Teadaanded ilmumise päevast (TsMS § 317 lg 5). 
 
Tööinspektsioon
Mäealuse tn 2/3, Tallinn
Telefon: 626 9400
E-post: ti@ti.ee
Teadaande number 1408100
Lae veel teadaandeid

Soovitame sarnaseid artikleid

Hinda ja kommenteeri firmat

BALTI RADIODIAGNOSTIKA OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga