Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

BALTIC SEA BUS COMPANY OÜ: Petised

Firma  põhitegevuseks on arvutialased konsultatsioonid. Üks juhtidest, Meelis Saare,  rendib ka  Lux Charteri  bussi  turismireisideks ja palkab teist juhti. Reisid mida ta pakub on Euroopa reisid ja on huvitavad ning ka pikkaajalised. Meelis Saare on hea jutuga, lõbus,  igati sõbralik, rahulik ja sellega võidab teie poolehoiu. Hoiatan, teisele juhile ta ei maksa lubatud palka või venitab maksmisega kuude kaupa, varjab enast, ei vasta telefonile ega e-meilidele. Neid juhuseid oli sellel suvel mitu ja oli neid ka varasematel aastatel. Lugupeetud juhid olge ettevaatlikud kui ei soovi teha tasuta tööd.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Karikakra tee 56

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor riskantne

Reiting: 1

BALTIC SEA BUS COMPANY OÜ Storybook

BALTIC SEA BUS COMPANY OÜ seosed veebis

Veebisügavustest BALTIC SEA BUS COMPANY OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
ASA QUALITY SERVICES OÜ
Registrikood: 11045744

BALTIC SEA BUS COMPANY OÜ teadaanded ja kuulutused

Äriühingu kustutamishoiatuse teade

15.09.2016
Äriühingu kustutamishoiatuse teade
Avaldamise algus: 15.09.2016
Avaldamise lõpp: 16.03.2017
Tartu Maakohtu registriosakond avaldab teadaande äriseadustiku (ÄS) § 60 lõike 2 alusel.

Arvutihaldus OÜ (registrikood: 12597457) ei ole esitanud 2014. aasta majandusaasta aruannet ega esitanud registripidajale mõjuvat põhjust, mis takistab tal aruannet esitamast kuue kuu jooksul alates kustutamishoiatuse (määruse nr Ä 10191755 / M1) tegemisest.

Kõigil võlausaldajatel on võimalik teatada oma nõuetest äriühingu vastu ja taotleda likvideerimismenetluse läbiviimist kuue kuu jooksul alates käesoleva teate avaldamisest. Vastasel korral võidakse äriühing registrist kustutada likvideerimismenetluseta (ÄS § 60 lg 2).

Kui äriühingu võlausaldaja või äriühing esitab käesoleva teate avaldamisest alates kuue kuu jooksul äriühingu likvideerimise taotluse, otsustab registripidaja äriühingu sundlõpetamise (ÄS § 60 lg 4).

Kui äriühing ei ole kuue kuu jooksul alates käesoleva teate avaldamisest esitanud registripidajale majandusaasta aruannet ega esitanud ja põhistanud registripidajale mõjuvat põhjust, mis takistab tal aruannet esitamast, ning äriühingu võlausaldajad ei ole taotlenud äriühingu likvideerimist, võib registripidaja äriühingu äriregistrist kustutada (ÄS § 60 lg 3).
Tartu Maakohtu registriosakond
Pikk 32, 44307 Rakvere
Telefon: 601 1166
E-post: registriosakond@kohus.ee
Teadaande number 1009705
Lae veel teadaandeid

Soovitame nädala loetumaid lugusid

Hinda ja kommenteeri firmat

BALTIC SEA BUS COMPANY OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga