Meedialeht
Vali raport X

PRYSMIAN GROUP BALTICS AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 980 külastajat

66 jälgijat

DRAKA KEILA CABLES AS: üks pühendunud juht loob miljoneid

DRAKA KEILA CABLES AS-i üks ja ainuke juhatuse liige Tarvo Leppik on firma eesotsas olnud aastast 1996. Paistab, et tehtud on tublisti tööd, sest äri läheb libedalt.

  • Asutatud: 1996. aastal
  • Juht: Tarvo Leppik
  • Töötajate arv: 151 inimest
  • Prognooskäive 2017. aastal: 127 miljonit eurot

Leppik on viimase 20 aasta jooksul DRAKA KEILA CABLES AS-ile truudust murdnud vaid korra, nimelt oli ta 2015. aastal mõned kuud lisaks ka 3DGOLF OÜ juht, pärast poolt aastat lõi Leppik sellele tööle aga käega. Kui ohjata on enam kui 150 töötajaga firma, siis pole teisteks tegemisteks ilmselt liiga palju mahti.

DRAKA KEILA CABLES AS kuulub emaettevõtte Prysmian Finland OY kaudu Itaalia kaablitootmiskontserni Prysmian Group, mille vihmavarju all tegutseb 97 ettevõtet 50 riigis Euroopas, Aasias ja Ameerikas. Prysmian Group on noteeritud Milano börsil.

Keilas toodetud jõu- ja paigalduskaablid lähevad kaubaks Läänemere ümbruses. Tundub, et see äri õitseb, Maksu- ja Tolliametile esitatud deklaratsioonide kohaselt oli firma käive eelmisel aastal 86 miljonit eurot, sealjuures maksis DRAKA KEILA CABLES AS riigikassasse enam kui 4,5 miljonit eurot makse.

Ühe inimese kohta maksis firma selle aasta alguses tööjõumakse 967 eurot kuus, see tähendab, et keskmine netopalk, mis igal kuul pangaarvele laekus, võis olla 1400 euro kandis. Kena palga puhul pole ka imestada, et töötajate arv on viimase aasta jooksul kasvanud. Kui 2017. aasta I kvartalis oli kaablitehases ametis 126 inimest, siis tänaseks on palgalisi juba 151.

 

• Otsid sama vinget tööandjat?    Vaata Partnerwebist

Kõik artiklid