Meedialeht
Vali raport X

EESTI POST AS

Meedialeht ja uudisvoog

58 087 külastajat

220 jälgijat

EESTI POST AS-i juhatuse esimees kutsuti ametist tagasi

21. mail toimunud koosolekul otsustas EESTI POST AS-i nõukogu tagasi kutsuda juhatuse esimehe Joona Saluveeri. Joona Saluveeri leping juhatuse esimehena lõpeb 31.mail 2018. Esialgse plaani kohaselt oleks ta pidanud selles ametis olema 4 aastat kauem. Ka ettevõtte eelmine juht Aavo Kärmas lahkus ametist varem, kui algselt plaanitud.

„Nõukogu kutsus Joona Saluveeri juhatuse esimehe kohalt tagasi seoses erinevate nägemustega ettevõtte tulevikustrateegiast,“ ütles Omniva nõukogu esimees Bo Henriksson. „Ühtne arusaam ja sujuv koostöö on aga praegu väga oluline, kuna sektori kiire arenguga kaasas käimiseks seisab Omnival ees mitmete muudatuste juhtimine ja suurte projektide elluviimine.“

Joona Saluveer on täna ka MAKSEKESKUS AS-i ja POST11 OÜ nõukogu liige.

Omniva kaubamärgi all tegutseva EESTI POST AS-i põhitegevusala on posti-, logistika- ja infologistikateenuste osutamine ning e-arvete käitlemine. Lisaks emaettevõttele kuuluvad kontserni tütar- ja sidusettevõtted:

SIA Omniva ja UAB Omniva LT osutavad pakiautomaadi- ja kullerteenust Läti ja Leedu turul. MAKSEKESKUS AS-i tegevusala on makselahenduste pakkumine e-kaubandusega tegelevatele ettevõtetele Baltikumis. POST11 OÜ pakub e-kaupmeestele rahvusvahelisi logistilisi terviklahendusi kaupade kättetoimetamiseks üle kogu maailma.

AS EESTI POST kuulub Eesti riigile. Kontsernis töötab 2300 inimest üle Baltikumi ning 2017. aasta käive oli kodulehe andmetel 99,8 miljonit eurot.

 

Kõik artiklid