Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Eesti Võlausaldajate Liit: iga meie liige on inforegister.ee lehel nähtav

Kõigil Eesti Võlausaldajate Liidu liikmetel on võimalus kasutada uusi, digitaalseid liikmetunnistusi. Tegu on uue digitaalse tõendiga, mis kinnitab, et tegu on läbipaistva, usaldusväärse ja tulevikku vaatava ettevõttega.  Kõikidel Eesti Võlausaldajate Liidu liikmetel on ka inforegister.ee profiililehel liikmelisust tõendav bänner, sellele klikkides avaneb ettevõttele omistatud uuendatud sisuga “turvalise partneri” tunnistus. 

Eesti Võlausaldajate Liit on oma liikmetele tunnistusi välja andnud alates 2015. aastast, et tunnustada liikmeid ja tõendada nende usaldusväärsust. Tunnistus pakub klientidele ja koostööpartneritele kindlustunnet, võimaldab ettevõttel luua positiivset mainet ning arendada ettevõtte brändi. Kõik sai alguse mõistmisest, et kui ettevõte on Eestis juba pankrotimenetluses, on hilja midagi ette võtta. Järelikult on vaja näha ohumärke võimalikult varakult ja eraldada terad sõkaldest selgelt, täpselt ja sõltumatul viisil.

EVUL-i uued, digitaalsed tunnistused on seega suur samm edasi. Tänu Krediidiskoori lisamisele saab ettevõte kinnitada, et tegu on mitte ainult minevikus tunnustatud asutusega, vaid on seda ka käesoleval ajahetkel ja ka tulevikus. Tunnistused kuvatakse ettevõtte profiilil inforegister.ee lehel, samuti on igal EVUL-i liikmel võimalus ja õigus seda oma e-kanalites kasutada või välja printida.

Rohkem infot liidu, tunnistuse olemuse ning kasutamise kohta leiad evul.ee lehelt: “Eesti Võlausaldajate Liit: uued tunnistused on samm edasi läbipaistva ja tugevama majanduse suunas“.

EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ Storybook

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Tähe 129B

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

Võlg on võõra oma, vahel ka võõra süü

Videomenetlus | Koondame nõudeid võlgades ettevõtete vastu

Soovitame sarnaseid artikleid

Hinda ja kommenteeri firmat

EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga