Meedialeht
Vali raport X

ENDOVER KVB OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

13 573 külastajat

51 jälgijat

ENDOVER KVB OÜ plaanib järjekordset kõrghoonet

Uus 13-korruseline kõrghoone on plaanis rajada Tallinna kesklinna Kompassi väljakule, mille Endover ostis riigi korraldatud enampakkumisel 2015. aasta lõpus 540 000 euro eest, vahendab Postimees.

Täpsemalt on esitanud Tallinna linnaplaneerimise ametile ettepaneku algatada seal detailplaneering Endo Tõnuver‘i firma MERYAN OÜ, kuid kuna tegemist on mullu asutatud ettevõttega, kus veel suurt äritegevust pole toimunud, vaatame otsa ENDOVER KVB OÜ-le.

ENDOVER KVB OÜ alustas peaaegu 22 aastat tagasi, mil juhatuse liikmed Annika Eesmaa ja Endo Tõnuver, seda juhtima hakkasid. Annikal selleks ajaks ettevõtluskogemus puudus ja Endol oli seda 2 aasta jagu. Firma valdkond on enda kinnisvara ost ja müük. Samas valdkonnas (EMTAK 68101) on tegutsevaid ettevõtteid 2018. aasta seisuga kokku 914 tükki, kes annavad tööd kokku 11 86-le inimesele ja kogu valdkonna tänavune käibeprognoos on ca 371,66 miljonit eurot.

36 töötajaga ENDOVER KVB OÜ on ettevõte, mille käive moodustab 2018. aastal turuosast ca 2 protsenti. Viimase viie aasta jooksul on ettevõte teeninud omanikutulu 3 miljonit eurot, tehes selleks käivet kokku 28,71 miljonit eurot.

Firma varad ja finantsid 2017. aastal:

  • Ühe töötaja tootlikkus: 632 718 eurot
  • Kasumimarginaal: 25 protsenti
  • Töötajate arv suurenes 9 töötaja võrra
  • Käive tõusis: 335 protsenti (18 348 826 eurot)

ENDOVER KVB OÜ juhatuse liikmed

Robert Laud alustas äritegevusega juba 18 aastat tagasi, olles tol ajal 27-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 37 ettevõtet, millest täna on 23 ettevõtte juhatuses ja 17 neist on aktiivse majandustegevusega (sh.käibemaksukohuslased).

Endo Tõnuver alustas äritegevusega juba 23 aastat tagasi, olles tol ajal 22-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 56 ettevõtet, millest täna on 27 ettevõtte juhatuses ja 16 neist on aktiivse majandustegevusega (sh.käibemaksukohuslased).

Kristel Laud alustas äritegevusega juba 8 aastat tagasi, olles tol ajal 31-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet, millest täna on 2 ettevõtte juhatuses ja mõlemad neist on aktiivse majandustegevusega (sh.käibemaksukohuslased).

Oliver Makko alustas äritegevusega juba 12 aastat tagasi, olles tol ajal 30-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 11 ettevõtet, millest täna on 4 ettevõtte juhatuses ja 3 neist on aktiivse majandustegevusega (sh.käibemaksukohuslased).

Kõikide ENDOVER KVB OÜ juhtide ettevõtluskarjäärist saate eriti hea ülevaate, kui proovite tasuta Inforegistri täislahendust.

Kõik artiklid

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Enda kinnisvara ost ja müük / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Kinnisvara rentimine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Kinnisvarabüroode tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Korteriühistute tegevused / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Aiandus- ja suvilaühistute haldus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all