Meedialeht
Vali raport X

REGISTER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

119 743 külastajat

191 jälgijat

Ettevõtte mainekujundus ja 360° bränditurundus

Mida ühtsemalt koos ja suuremale auditooriumile ettevõte oma nägu näitab, seda parem – seda rohkemad vaatajad tunnevad tema nägu. Ettevõtte unikaalne nägu moodustub muuhulgas temast kui finantsüksusest, valdkonna eksperdist ja tööandjast, tootest või teenusest ning tema juhtidest kui persoonidest. Kuidas teised osapooled ettevõttesse suhtuvad ja temaga käituvad, sõltub mainest, mis kujuneb ettevõttele tema välja näidatud näo põhjal.

Õige 360 Bränd Ikoon

Mainekujundus, oma maine juhtimine – jutusta ise oma lugu, näita videot või toodete materjale

Maine on koondpilt, mille vaataja oma peas moodustab, andes oma hinnangu sellele, mida me talle räägime, mida näitame ja kuidas käitume. Mainet mõjutab oluliselt ka, kuidas teised vaatajad oma nägemust meist jagavad ehk mida meist räägitakse. Suur osa sellest „rääkimisest“ on nüüdseks kolinud veebi ning üks enimvaadatud äriinfo portaal, kus vaatajad teiste arvamust ettevõttest näevad ja seda otsivad on Inforegistri portaal, mis kuvab edasi ka Storybooki meediakanalit.

Kui see mida me ise enda kohta välja näidata tahame (ettevõtte nägu), langeb kokku sellega, kuidas meid tajutakse ja meisse suhtutakse, on ettevõtte oma mainet hästi juhtinud. Storybookis saab ettevõte täna rääkida oma tegevusloo ja sisuturundusartiklitega jagada oma teadmisi ja kogemusi. Saab igakülgselt näidata oma brändi visuaali ja anda teada oma ettevõtja- ja tööandjakäitumisest.

360° bränditurundus

Oleme ainus ettevõttespetsiifiline meediakanal, kus:

  • on võimalik näidata ettevõtte 360° brändi kokku koondatult
  • toimib 24/7 turundus ja varasem töö ei haju ega kaota väärtust
  • on suurim ärimeedia külastatavus
  • on täpselt sihitud vaatajad – motiveeritud, teadlikud, rahalisi otsuseid tegevad
  • on koos kogu Eesti vastavad vaatajad
  • saab seeläbi teostada ka mainekujundust

vaata lähemalt: https://ir.ee/lahendused/branding-reklaam-inforegistris/

Võta personaalne pakkumine: SIIT

Kõik artiklid