Meedialeht
Vali raport X

REGISTER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

119 743 külastajat

191 jälgijat

HAARA OHJAD INFOREGISTRIS: võta ettevõtte maine kujundamine enda kätte ja juhi oma brändi

Ettevõtja, haara ohjad Inforegistris, meil on selleks suurepärased võimalused – kõnetame 450 000 kasutajat, kes Inforegistris kuu jooksul vähemalt korra läbi astuvad, tehes kokku kuu jooksul ca 3,5 miljonit päringut. Nad kõik näevad palju olulist ja sh ka tasuta infot, mille oleme neile näitamiseks ette valmistanud.

Hiljuti avaldasime Inforegistris iga ettevõtte profiilil teda puudutava tegevusloo, kus Inforegister kõnetab vaatajaid oma hitt-toodetega (teaduspõhine mudel – Krediidiskoor, mobiilirakendus – Inforegister NOW jm). Tähtis on, et see töötab – Inforegistri tooted ja bränd saavad väga suurt tähelepanu.

Kes täna Inforegistris juhib, mida juhib ja kuidas?

Inforegistril on aga juba ligikaudu 3000 klienti, kes on haaranud ohjad enda kätte ja juhivad oma brändi Inforegistris ise, näidates oma visuaalset identiteeti, tooteid/teenuseid sellisena nagu on neile parim. See töötab – Inforegistri kliendi tooted ja bränd saavad väga suurt tähelepanu.

Mainekujunduse seisukohalt on loomulik, et igal ettevõttel endal on alati palju enamat enda kohta rääkida ja näidata, kui Inforegistri poolt faktipõhiste andmete pealt automaatselt genereeritud tegevuslugu seda võimaldab.

Tasuta asju pole olemas

Meie poole on pöördunud ettevõtjaid, kes tungivalt nõuavad, et Inforegister looks, kujundaks ja kooskõlastaks infot, mida ettevõte soovib ise enda kohta näidata, aga seda tasuta, justkui abi korras? Inforegister ise infot tasuta ei saa ja näiteks kõik 30 000 eduka ettevõtte märgist (finantsandmed) lähevad meile maksma hingehinda ja kuigi Inforegister on ühelt poolt hea tahte ja ülla missiooniga ettevõte, oleme teisalt ka äriühing, kelle palgal töötavad reaalsed inimesed ja info, mida näitame ja uuendame, on meile reaalne finantsiline kulu ja seda iga ettevõtte osas, mis inforegistris näha.

Täna võimaldab meie poolt pakutav teave ja võimalused turul turvaliselt toimetada ning ka ennast turundada igasuguse suurusega ettevõttel ning me oleme loonud olukorra, kus need võimalused ei ole enam vaid suurimate ettevõtete privileeg. Vaata ise järele ja proovi Inforegistrit  ka 14 päeva tasuta

Haara ohjad ja juhi ise

Läbi Inforegistri mainekujunduse teenuste saad oma ettevõtte andmete juurde ise rääkida oma tegevusloo, koos nende detailide esile tõstmisega, mida olulisimaks pead. Selle teenuse raames võimaldame ettevõttel ise koostada oma tegevusloo, kujundame ettevõtte profiili selle brändile vastavalt, seome selle ettevõtte kodulehega, teeme maineauditi, lisame juurde sisuturunduse (meedialehe meie portaalis) ning tööportaali teenuse. Võta oma maine juhtimine Inforegistris enda kätte juba täna ja kokku on selle teenusega Sulle mainekujunduse jaoks kasutada kõik meie 360 brändiesituse tööriistad:

Õige 360 Bränd Elemendid

Kõigest täpsemalt: Ettevõtte mainekujundus ja 360 kraadi brändijuhtimine Inforegistris

Võta oma maine juhtimine Inforegistris enda kätte juba täna – anna oma soovist teada!

Kõik artiklid