Meedialeht
Vali raport X

HARVEST MARITIME OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

788 külastajat

39 jälgijat

HARVEST MARITIME OÜ – teenib vägevat kasumit, aga mille pealt?

2004. aastal asutatud HARVEST MARITIME OÜ tegevusalaks on märgitud mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine. Firma kasumimarginaal on aga tõeliselt kurioosne. Väga väikese käibega on mullu teenitud tohutut kasumit.

Firma juht Vjatšeslav Spirin on ettevõtlusega tegelenud juba ligi 19 aastat. Täna on ta 6 firma eesotsas ning varasemalt on ta kogemusi ammutanud veel 7 äriühingu juhtimisega. Tegu on väga mitmekülgse mehega, kes tegutseb nii rehvide taastamisega (VEGUMA OÜ) kui ka reiside korraldamisega (SLK COMPANY OÜ). Mõlemad ettevõtted on tublid ning kasumlikud ning teenisid mullu kokku ligi 88 000 eurot kasumit.

Vjatšeslav lööb kaasa ka BALTIC OIL SERVICE OÜ juhtimises, mis möödunud aastal teenis 10,6 miljoni eurose käibe pealt 1,2 miljonit eurot puhaskasumit. Firma tegeleb kauba ladustamise ja käitlemisega. Mida teeb aga kurioosse tuluga  HARVEST MARITIME OÜ? Kahjuks on sellele küsimusele raske vastata muuga peale sissejuhatuses välja toodud üldsõnalise kirjelduse. Ettevõtte veebileht kahjuks ei tööta, küll aga leidsime  HARVEST MARITIME OÜ Tallinna sadama agentide nimekirjast. Seega tegeletakse ilmselt laevade agenteerimisega.

Ühtegi kontserni ei paista HARVEST MARITIME OÜ kuuluvat, mis tõttu ei tohiks tulu olla ka konsolideeritud mõne teise ettevõttega. Mõni müsteerium on kohe eriti põnev!

 

• Telli Sulle elutähtis äritausta info otse oma äritarkvarasse!

Kõik artiklid

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi