Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Inforegistri ärimeedia on avatud ja tohterdab Eesti ettevõtlust!

Elame muutuste ajastul, kus miski meie ümber ei seisa paigal. Ümber sündis ka Inforegister, mille esileht on nüüd innovaatiline ärimeedia kanal. Meil on tohutult andmeid ja me näeme neis peituvat. Sellepärast saame teile rääkida täna neid ettevõtluse lugusid, mis just-just juhtuvad või millest asjaosalistel endilgi veel selget pilti ees pole.

Meie suurim soov on mängida rolli maailma muutmises:

Ettevõtluses on tavapärane lugeda “värskeks” infot mis uueneb kord aastas (nt majandusaasta aruanne või mõni krediidihinnang) või kord kvartalis (tasutud maksude info maksuametilt). Meie leiame, et värske on info, mis näitab meile tänast seisu ning veel parem – prognoosib võimalikult adekvaatselt tulevikku. Just selles suunas on meie meeskond viimaste aastate jooksul liikunud, luues uusi, andmeid analüüsivaid tööriistu (analüütilisi mudeleid).

Me lõime oma ärimeedia, sest oleme  selles osas peavoolu meediast ees ja suure osa meie andmeajakirjaniku tööst saab ära teha automaatika ning seosed üles leida erinevad masinõppe metoodikad. Oleme seadnud eesmärgiks juba aasta-paari pärast näidata meie meeskonna võrdväärsete liikmetena tehisintellekt-ajakirjanikke, kes sünteesivad andmeid, loovad seoseid ja kasutavad inimkeelt. Ja kes suudavad ööpäevaringselt teha tööd, aidates igakülgselt majandustoimetajaid nende töös.

Aga milleks see ikkagi hea on, küsite? Sest tänases Eestis lõpevad pankrotid täielikult rahast lagedatena. Samuti ei ole teada häid saneerimisjuhtumeid, sest ka sellega jäädakse liiga hiljaks. Iga päevaga saab sellistel juhtudel kannatajaid olema aina rohkem ja kahju üha suurem.  Näiteks kui Saksamaal lõpevad ettevõtete pankrotid 70% tagasisaadud nõuetega, siis Eestis on see protsent 0,3% ja needki on enamjaolt pankade nõuded, mis on hüpoteekidega kaitstud. Kui me aga suudaksime pankrotistumise ohumärke kiiremini avastada, oleks ka meie riigis raha tagasi saamise protsent suurem.

Inforegistri ärimeedia kanal lööb häirekella ja tunnustab kus vaja, kuid mida suurem on võimalik negatiivse ärilise sündmuse mõju või kahju, seda kindlamini me oma esilehel sellest kohe teada anname.

Miks ja kuidas me mh ärimeedia kaudu Eesti ärimaastikku puhastame ja ravime, loe täpsemalt siit ja oma uutest läbimurretest anname alati teada oma blogis

 

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Teguri 37B

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

REGISTER OÜ Storybook

REGISTER OÜ peavoolumeedias

REGISTER OÜ seosed veebis

Veebisügavustest REGISTER OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

REGISTER OÜ viimased sündmused

Okt 2019
icon

REGISTER OÜ

14.10.2019

Personaalne sõnum.

Marie Rosin: 'Ära lase mööda võimalust proovida Storybook Chrome laiendust. Lae see endale alla Google Chrome veebipoest ja ole valmis nägema ettevõtete ja ettevõtjate tausta 24/7 igal ajal ja igal pool veebisisus.'

Sept 2019
icon

REGISTER OÜ

11.09.2019

Ametlikud Teadaanded.

11.09.2019 avaldati teade: Kohtu maksekäsuosakonna määruse kättetoimetamise teade

Juuli 2019
icon

REGISTER OÜ

29.07.2019

Ametlikud Teadaanded.

29.07.2019 avaldati teade: Kohtu maksekäsuosakonna määruse kättetoimetamise teade

Storybook soovitab

0.01
REGISTER OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

Hinda ja kommenteeri firmat

REGISTER OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga