Meedialeht
Vali raport X

REGISTER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

119 743 külastajat

191 jälgijat

Inforegistri mõju pöörab ettevõtja ohud võimalusteks

INFOREGISTER pakub ühelt poolt oma kasutajatele ja klientidele fantastilisi võimalusi ning torgib samas julgelt neid, kel kopsakad luukered kapis või kes oma kohustusi täita ei taha. Olgu nii või naa, aga selle mõju enam eitada ei saa – 500 000 õige inimese kõnetamine kuus annab ettevõtjatele jõu pöörata ohud võimalusteks.

„Inforegistrit teatakse ja armastatakse ning olenevalt olukorrast ka kardetakse ja vihatakse. Maailma parandamine on juba kord üks äraütlemata tänamatu töö, teab igaüks, kes sellele teele on asunud. Samas pakub see aga ka hingerahu.“, ütleb Inforegistri asutaja Marie Rosin.

Konkurentsitult unikaalsed võimalused

Inforegister on krediidireitingu agentuurist ja äriinfo portaalist edasi arenenud silmapaistvaks suure vaadatavusega turunduse ja meediakanaliks. Eestis ei ole täna teist sellist suure mõjuga kooslust, mis annab ettevõtja käsutusse ärimeedia uudised ja individualiseeritud reklaamivõimalused, kõrvuti ajakohaseima ja erapooletu äriinfo ning teaduspõhiste krediidisoovitustega:

  • Tõstame esile – näitame kliendi 360° brändi, eristame teda teistest
  • Hoiatame, kui ettevõtte või juhtide senine käitumine ei ole jätkusuutlik
  • Näitame kõike kliendile üle kogu portaali – olulist ja pidevalt uuenevat äriinfot
  • Teavitame üldsust – iga päev uued ettevõtlusuudised ja teavitused ärimeedias
  • Anname mõjuvõimu – esile tõstetud ja nähtavalt kindla käega ettevõte pälvib teiste austuse

Ettevõtja peab ennast veebis välja näitama, tal ei ole enam valikut

Isegi olukorras, kus kliente on justkui piisavalt, uusi partnereid ka nagu pole vaja, müük käib ettemaksuga ning õues posti otsas on värske reklaamplakat, ei saa ikkagi mööda tänasest reaalsusest, et enne otsuse tegemist otsitakse veebis teise poole kohta infot nii era- kui ärielus. Kui ettevõtja ka ise teisi ei vaata, siis teda vaadatakse ning konkurendid ei maga. Eitamine viib olukorrani, kus olemasolevad kliendid ja partnerid meelitatakse tasapisi ära ning uusi juurde ei tule, töötajad ostetakse üle ning rahad ei laeku enam korralikult.

Nii see lihtsalt on. Kõige rohkem äriportaalide seas vaadatakse täna just Inforegistris ettevõtteid ja juhatuse liikmeid, kokku väga palju ja hoolega ning ettevõtjal on seega kaks valikut: 1) kas panna see vaatamine enda kasuks tööle või 2) loota, et „ehk läheb see minust mööda“. Ei lähe, näitab meie praktika, sest kui ise ei taha, siis tahavad lisasilmapaare konkurendid ning iga päevaga Inforegistri vabade profiilide vähenedes see huvi aina kasvab.
Ettevõtja jaoks üks ja parim valik on näidata ennast ikka seal, kus just teda vaadatakse ning kasutada selleks ära kõiki vahendeid:

  • Tema brändi näidatakse Inforegistris tema enda ja konkurentide profiilidel, kus ta kutsub vaatajat enda juurde. Konkurendi profiilil on ka Inforegistri soovitus kaaluda alternatiivi
  • Tema usaldusväärsust näidatakse välja krediidisoovituse, tegevusloo ja tunnustamisega
  • Teda kui tööandjat tõstetakse esile ning tööotsijale antakse juurde kindlustunnet pakkuvat erapooletut taustainfot
  • Talle antakse sõna ning temast kirjutatakse ärimeedias ja jagatakse sotsiaalmeedias

„Ettevõtetel, mis said neile võimalustele jaole esimeste hulgas, kasvas huvitatud vaatamiste hulk suisa tuhandeid kordi, aga jätkuvalt tagab oma brändi turundamine Inforegistris ettevõttele huvitatud vaatajate hulga mitmesajakordse kasvu.“, julgustab Rosin mitte kahtlema.

Profiili NÄide Maag Pos 900

Ebameeldivaid üllatusi ei pea olema

Ei ole ühtki põhjust, miks päev peaks rikutud saama töötajate, klientide ja partnerite puuduse, kaela sadanud võlglaste või agressiivsete konkurentide pärast Inforegistri profiilidel.

Ettevõte saab täna lihtsasti ja meeldival moel võtta kontrolli selle üle, mis toimub tema mainega Inforegistris:

Lihtsalt konkurendi tõrjumise asemel saab hoopis ennast esile tõsta, võitluse asemel tunda professionaalset uhkust oma isikupärase ettevõtjanäo ja saavutuste üle. Ning nende arvelt, kes ise oma maine vastu huvi ei tunne, saab veelgi kasvatada oma vaatajate hulka ja parandada oma veebis leitavust.

Parimad töötajad tulevad parimate tööandjate juurde, sest kõrvuti erapooletu äritausta infoga saab ettevõte näidata oma väärtuspakkumist Partnerwebis ja sellega ligi meelitada tööotsijate koorekihti.

Õnnemängu või kuluka info kasutamise asemel saab kliente ja partnereid valida teadlikult, tuginedes teiste hulgas erapooletule ja teaduspõhisele Krediidiskoori hinnangule ja ärivõrgustikele.

Võlglaste vältimiseks saab tööle panna seirerakenduse ning koos Kreedix OÜ-ga oma rahad koju tuua. Võlglaste avaldamine Inforegistris on toonud raha tagasi ka suisa iidsetest võlgadest.

 

Rakenda Inforegistri mõju ka oma ettevõtte teenistusse – küsi pakkumist!

Ja siis polegi muud, kui lasta Inforegistri tarkadel lahendustel ja partneritel teha enda heaks tööd ning ise nautida neid tegevusi, mis viivad ettevõtet päriselt edasi.

Vaata näidised ettevõtte ja konkurendi profiilidest:

Brändi näitamine ettevõtte enda profiilil

Profiili NÄide Pos 900

Vaatajate kõnetamine konkurendi profiilil

Profiili NÄide Neg 900

Võta oma ettevõtte maine enda juhtida – küsi pakkumist!

 

Kõik artiklid