Meedialeht
Vali raport X

INFOTARK AS

Meedialeht ja uudisvoog

8 234 külastajat

336 jälgijat

INFOTARK AS: pastakas pastaka haaval miljonite poole

INFOTARK AS toimetab Büroomaalima kaubamärgi all, müües kõike, mida ühes kontoris tarvis võiks minna. Aktsiaseltsi kannatlikumad juhid on selle eesotsas olnud juba 1996. aastast.

Erik Kull, Tõnu Toom, Jüri Ross ja Margarita Ross on INFOTARK AS-i juhatuses juba 1996. aasta juulikuust. Kristine Ross liitus nendega 1998. ning Margus Ross 2003. aastal. Eesti ettevõtlusmaailma subtroopilist iseloomu arvesse võttes, kus ärid pideval tekivad ja kaovad, on tegemist väga kannatlike inimestega, kelle pikk meel on ennast kuhjaga ära tasunud.

Lõviosa ettevõttes kuulub selle juhtidele, seega peaksid kopsakad kasumid nende meele eriti rõõmsaks tegema. 2016. aastal jäi firma 16 miljoni euro suuruse käibe juures kasumisse 1 miljoni euroga. Kui uskuda Maksu- ja Tolliametile esitatud andmeid, oli 2017. aasta käive juba 22 miljonit eurot. Kui suur oli mullune kasum, saame teada siis, kui esitatakse järgmine majandusaasta aruanne.

Jüri Ross on INFOTARK AS-ile lisaks veel EESTI LEEDU KAUBANDUSKODA MTÜ ja NORDIC OFFICE OÜ kaptenisillal. Teised INFOTARK AS-i juhatuse liikmed pole muude organisatsioonide vedamiseks mahti saanud.

Riigil oli  INFOTARK AS-i tegemistest eelmisel aastal kasu 2,8 miljonit euro jagu – nii palju laekus mullu ettevõttelt maksuraha.

 

• Otsid sama vinget tööandjat?    Vaata Partnerwebist

Kõik artiklid