Meedialeht
Vali raport X

INMEDIAS RES OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 043 külastajat

15 jälgijat

Inmedias Res OÜ tutvustus

Inmedias Res OÜ on 2003.aastal asutatud ettevõte, mille peamisteks tegevusvaldkondadeks on erinevate puittoodete valmistamine, ost-müük, import-eksport.

Grupp

Inmedias Res OÜ on seotud tootmisettevõtetega – Baltic Fence OÜ, Ecosauna Project OÜ ja Baltic WP OÜ, mis tegelevad hööveldamise ja puittoodete (näiteks saunad, kümblustünnid, kämpingud, paviljonid, laste mängumajad, suvemajad) valmistamisega.

Tooraine

Nii enda tootmiste  kui ka klientide vajaduste tarbeks hangitav  saematerjal tuleb suures osas Venemaa saeveskitest, kes tänu kaasaegsele tehnoloogiale ja hästi toimivale sorteerimisele suudavad tagada nõutava kvaliteedi. Seetõttu on ka meie toodete üks peamisi müügiargumente kvaliteet.

Eksport

Valdav osa toodetest läheb eksporti. Ekspordime oma toodangut üle Euroopa (ligi kahekümnesse riiki), millest suurimad müügipiirkonnad on Suurbritannia, Saksamaa, Prantsusmaa, Holland, Skandinaaviamaad ja Soome. Väljaspool Euroopat on meie tooted jõudnud Lõuna-Koreasse, USA`sse, Jaapanisse ja Uus-Meremaale. Meie partneriteks/klientideks on nii suured importöörid, kaubandusketid kui ka interneti kaubamajad.

Missioon

Püüame olla oma tootevalikus võimalikult paindlikud, suudame vastu võtta ja lahendusi leida ka klientide spetsiifilisematele eritellimustele. Väärtustame  innovatiivset tootearendust, igal aastal oleme oma tootevalikusse lisanud uusi mudeleid.

Ettevõttel on FSC sertifikaat, püüame sertifitseeritud puidu osakaalu ka oma tootmistes pidevalt tõsta (tuginedes vastutustundlikule suhtumisele meie loodusvaradesse).

Kokkuvõte

Oleme ettevõte, kes kasutab oma töös kõrgkvaliteetset saematerjali, pakkudes ühe osana ka termotöödeldud puidust tooteid. Omame FSC sertifikaati. Meie juurest saab vajaliku teenuse iga klient- pakume innovatiivseid tootelahendusi ja personaalset lähenemist.

Ootame Teie kontakti!

Vesso Tamme
vesso@inmedias.ee

 

Kõik artiklid