Meedialeht
Vali raport X

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

23 753 külastajat

12 jälgijat

Joel Rannat: Konkurentsieelis 50 000 000 ettevõtte ees!

Minu nimi on Joel ning olen ScoreStorybooki tiimis müügijuht. Minu Story on globaalne brändi-, turundus-  ja müügijuhtimine.

Joel 2

Kuidas tuua ennast ja oma ettevõtte brändi esile 80 riigi ja 50 miljoni ettevõtja seas? ScoreStorybook on oma lahendustega pälvinud Eesti inimeste tulise heakskiidu ning meie kasutajaskond on lausa 85% tööjõuealisest elanikkonnast! Kui oleme suutnud praktiliselt terve riigi elanikud meid kasutama panna, siis oleme veendunud, et suudame seda ka ülemaailmselt!

Juhi oma ettevõtte brändi globaalselt – tee ennast nähtavaks 50 000 000 ettevõtte ees!

Enamik ettevõtetest on veebis sama dilemma: oma kodulehel saab end brändida kõige paremini, kuid seal on suhteliselt vähe vaatajaid. Peavoolu meedias on palju vaatajaid, kuid seal ei saa end näidata parimal moel, sest enamik vaatajaid ei ole sinu sihtgrupist ega motiveeritud ostuhuviga. Storybookis on peavoolu meediale sarnaselt väga palju vaatajaid, kes aga on motiveeritud – nad ei ole siia tulnud otsima mitte meelelahutust vaid eelkõige infot leidma ja lugema. Igal Eesti (ja peatselt terve maailma) ettevõttel ja juhatuse liikmel on olemas Storybookis oma isiklik meedialeht. Pealooks ehk Storyks on ettevõtte enda sisuturundusartikkel ehk brändilugu. Selle puudumisel on kajastatud aga konkurendilugu – ikka nii, et kes ise enda vaatajaid ei soovi kõnetada, siis kõnetavad konkurendid.

Storybook on andnud Sulle võimaluse juhtida oma brändi kõigis erinevais võtmeis: Lisa enda ettevõtte kohta tabavaid ja unikaalseid märksõnu, millega otsingutes välja tulla; värba meie kaudu töötajaid, modelleeri enda, kui tööandja brändi; genereeri erinevaid huvitavaid ja kaasakiskuvaid Storysid; pane oma teenused/tooted Storybooki müüki; osale tellimustööde saamises või esita ise tellimus – võimalusi enda brändi laiendamiseks on seinast seina ja usun, et rahuldame ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.

Sisuturundusartiklid- kõneta oma külastajaid personaalselt

Storybook on loonud igale Eesti ettevõttele ja juhatuse liikmele personaalse meedialehe ning täiendanud neid erinevate artiklite, ehk Storydega. Kokku on avaldatud praeguseks hetkeks üle 1.5 miljoni loo Eesti fimade ja juhtide kohta. Igal ettevõttel on võimalus oma meedialehte ise kujundada, redigeerides artikleid või kogunisti lisades ise lugusid enda äritegevusest ja toodetest/teenustest.

Kasuta ScoreStorybooki isikliku meediakanalina ja pane siin püsti oma meedialeht. Seda kuvatakse omakorda edasi veel ka Inforegistris. See tähendab ettevõtjale kõrget leitavust veebis, suurimat hulka motiveeritud vaatajaid, mitmekülgset ja efektiivset sisuturundust ning selle püsivust ajas, eristumist konkurentidest oma unikaalse näo näitamisega ning usaldusväärsuse kasvu, tänu sõltumatule taustainfole ja krediidisoovitusele.

Firma brändikuvandiga sisuturunduse artiklite avaldamine Storybookis, oma isiklikus meediakanalis, töötab aastaringi brändi tuntuse ja toodete nõudluse kasvu heaks. Ettevõtte meedialehe oluline osa on äritausta info ettevõtte kohta. Inforegistri sõltumatu Krediidiskoor ja selle antud krediidiriski hinnang ettevõttele (täpsusega 99,5%) brändikuvandi ja sisuturunduse artiklite kõrval, lisab külastajale kindlustunnet Sinu kasuks otsustamisel. Krediidiskoori mudel on teaduspõhine ja leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasemel.

Tahame tähelepanu juhtida sellele, et brändida ja sisuturundust saavad luua vaid usaldusväärsed ja toimetavad- madala Krediidiskooriga ettevõtted. Need, kes näevad vaeva ja soovivad olla ausad ja hoolivad ettevõtjad, saavad meilt jõudu selleks juurde.

Sihitud müüginimekirjad – vali endale kliente 123 118 500 ettevõtte hulgast üle maailma!

Müüginimekirjade ostmisel põrkutakse tihti selle taha, et listid ei ole täpselt sihitud, seal sees esineb vigaseid andmeid ning juba kustutatud või mittetoimivaid/probleemseid ettevõtteid. ScoreStorybook on ka selle mure ära lahendanud ning koos 1contact.net baasiga võimaldatakse kliendil ise valida just talle vajalikud müüginimekirjad koos kvaliteetse ja rikastatud infoga. Vali kas juba valmis nimekirjad või lase koostada erinimekiri. Ja seda globaalselt!

Kui tahad ennast kurssi viia, mis toimub Sinu tegevusvaldkonnas, kes on tegijad ja kes minejad, siis telli valdkonna ülevaade.

Samuti, kui otsid ScoreStorybookist mõnda ettevõtet või oled mõne firma meedialehel, siis ilusa lilla värvi ja tunnuspiltidega oleme märgistanud samuti ära võimaluse tellida valdkonna ülevaade või selle sektori müügilist. Seda kõike Sinu mugavuse ja aja kokkuhoiu heaks.

Mul on hea meel, et Sa ostsustasid minu Story lõpuni lugeda- järelikult antud teemad kõnetasid Sind. Aga räägime siis juba täpsemalt ja otse- annan Sulle oma LinkedIni konto – kirjuta mulle ning paneme täpsemalt plaani paika, kuidas Sinu brändi, turundust ja müüki uutesse kõrgustesse lennutada! 🙂

Joel Rannat: LinkedIn

Kõik artiklid

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi