Meedialeht
Vali raport X

JUNONA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 445 külastajat

9 jälgijat

JUNONA OÜ kapist tuli välja luukere

JUNONA OÜ on käibemaksukohustuslane alates 1991. aastast ja tegeleb rõivaste tootmisega. Kuigi vahel on maksude tasumisega veidi hilinetud, pole üldjoontes ettevõttele seni olnud midagi suurt ette heita, peale väikese eravõla. Kõik see muutus aga käesoleva aasta veebruari lõpus.

Fjodor Ovsjannikovi ja Jevgeni Korostelevi juhtimise all tuli lagedale priske maksuvõlg aastast 2015. Kuna üle kolme aasta vanune võlg on ca 200 000 euro suurune, on see aja jooksul ka korraliku intressi enda kõrvale kogunud. Pikemat aega on üleval olnud ka 245 eurone eravõlg. Tänase seisuga on intress üle 121 000 euro. Võla tekkimise ajal juhtisid ettevõtet Fjodor Ovsjannikovi ja Irina Kanna. Viimane on tänaseks ettevõttest lahkunud ja juhib FIN MAX GROUP OÜ-d, kus probleeme pole. Ka praegustel juhatuse liikmetel on mõlemal lisaks veel üks ettevõte, kus kõik on kenasti.

Loodame, et sellest tulenevalt on juhatuse liikmetel jaksu ning tahtmist probleemiga tegeleda ning see likvideeritakse peagi. JUNONA OÜ tegi möödunud aastal käivet kokku ca 307 000 eurot ja seal töötab 14 inimest. Loodetavasti ei löö halb üllatus ettevõttel hinge kinni! Kõik aruanded on igal juhul esitatud ning vähemalt täna paistab varvast lasta ei plaanita.

Kõik artiklid

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Rõivaste tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Nahkrõivaste tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Töörõivaste tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Alusrõivaste tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Peakatete valmistamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all