Meedialeht
Vali raport X

KAM KAPITAL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

222 külastajat

KAM KAPITAL OÜ – võlgadega maha jäetud firma proovib pankrotini jõuda

KAM KAPITAL OÜ on veidi alla nelja aasta tegutsenud ettevõte, mille peamiseks valdkonnaks oli sõiduautode ja väikebusside müük. Firmal on tänase seisuga kaelas maksuvõlg ning ettevõte on sisse andnud ka pankrotiavalduse.

KAM KAPITAL OÜ viimane majandusaasta aruanne laekus 2015. aasta kohta ning toona jäädi 57 413-eurose käibe juures 504 euroga kahjumisse. Hiljem on veel tehinguid deklareeritud möödunud aasta esimeses kvartalis, ca 40 000 euro väärtuses. Rohkem infot pole ettevõtte majandustegevuse kohta esitatud.

Firma tänane juht on Boriss Kaminski, kelle vedada on ühtekokku 5 probleemset ettevõtet. Neli neist on võlgades ning kõigil on probleeme aruannete esitamisega. Samas ei saa Boriss Kaminski‘t otseselt KAM KAPITAL OÜ probleemide tekkimises süüdistada, kuna 5 997 eurone maksuvõlg pärineb ajast, mil osaühingu rakmeid hoidis Heikki Saar, kes on ühtlasi ka KAM KAPITAL OÜ asutaja. Riigile jäädi võlgu mullu märtsi lõpus ning Heikki lahkus ettevõttest napilt kuu aja pärast.

Heikki Saare juhtida on tänase seisuga 7 äriühingut, millest kolmel on raskusi aruannete esitamisega ning neist omakorda kaks (ENZO RESTO OÜ ja ENZO CAFE OÜ) on võlgades. Kõikidest tema ettevõtetest saate hea ülevaate, kui katsetate tasuta Inforegistri täislahendust.

Kõigil asjast huvitatud osapooltel tasub aga teada, et kohtuistung KAM KAPITAL OÜ pankrotiavalduse läbivaatamiseks toimub 4. detsembril algusega kell 14:15 Tallinna kohtumaja saalis nr 3007, III korrus.

 

Kes on pankrotis? Kontrolli Eesti Võlausaldajate Liidu lehelt!

Kõik artiklid

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Sõiduautode müük / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Muude mootorsõidukite müük / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Mootorsõidukite remont / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Autopesu jms teenindus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Mootorsõidukite lisaseadmete hulgimüük / On jälgimise all Ei ole jälgimise all