Meedialeht
Vali raport X

TAVARAL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 364 külastajat

3 jälgijat

Kas Aivar Aavik jättis Eestisse tööle tulnud grusiinid rahata?

Aivar Aavik alustas äritegevusega 19 aastat tagasi, olles ise siis 27-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1999 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai. Õhtlueht on teinud aga ülevaate “Kuuuurijaa” satest, kus Eestisse tööle tulnud grusiinist ehitajad süüdistavad Aavikut palga tasumata jätmises.

Oma olukorrast rääkis saates Zurab Kakasvhili, kes kutsuti Eestisse ehitama. Ta tuli siia nii, nagu paljud eestlased on läinud ehitama Soome. Tehtud töö eest ta aga raha saanud ei ole ja nüüd võitleb ta oma õiguste eest.

Zurab uuris välja, et ehitusprojekti uus arendaja on Skinest arendus, mille tegelik kasusaaja on Oleg Ossinovski. Aivar Aavik, mees, kes grusiinid Eestisse kutsus, kuulub TAVARAL OÜ juhatusse, mis tegutsebki sellel uusarendusel Tuukri tänaval, kirjutab Õhtuleht.

Kokku on Aivar Aavik aastate jooksul juhtinud 5 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Täna on Aivar Aavik leivaisaks vaid ühele töötajale, kellele maksab palka keskmiselt 1390 eurot ja saab temalt aastas kasumina vastu 0 eurot. Tema juhitav TAVARAL OÜ on jätnud aga makse tasumata 2 031 euro eest ning esitamata on ka 1 majandusaasta aruanne.

Kõik ettevõtted, kus Aivar Aavik on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 0 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 28 398 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 208 921 eurot.

Kõik artiklid

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Hoonete ehitustööd / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Hoonestusprojektide arendus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all