Meedialeht
Vali raport X

TRIONORDIK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

539 külastajat

80 jälgijat

Kas keegi paneks TRIONORDIK OÜ pankrotimenetlusele õla alla?

TRIONORDIK OÜ (varasemalt TRIONORDIK UÜ) on peaaegu 7 aastat vana firma, mille tegevusalaks on märgitud spetsialiseerimata hulgikaubandus. Ettevõttes pole aga mingit märkimisväärset käivet deklareeritud ning ega see pole olnud ka käibemaksukohuslane. Seetõttu on tegu üsna tagasihoidliku pankrotimenetlusega, kuid võib-olla soovib keegi siiski selle lõppu näha?

Kuni tänavu veebruarini juhtis TRIONORDIK OÜ-d Vitali Jaroševitš, kes täna on kuue firma eesotsas, milledest kõik on aruandlusega jänni jäänud. Mehe juhitavatest firmadest saate veelgi detailsema ülevaate, kui proovite tasuta Inforegistri täislahendust. Pärast Vitali lahkimist jäi TRIONORDIK OÜ juhatuseta ning tänase seisuga toimetab seal likvideerijana Uno Õismaa. Osaühing on riigile võlgu ca 50 eurot ja ühtegi avalikustatud eravõlga sel ei ole. Loodetavasti tähendab see seda, et kõik arved on kenasti tasutud. Firma viimane majandusaasta aruanne laekus 2014. aasta kohta.

Kui kellelgi peaks aga TRIONORDIK OÜ suhtes mingeid pretensioone veel olema, siis tasub teada, et ettevõtte pankrotimenetlust ähvardab raugemine ja selle vältimiseks tuleb tasuda 3 000 euro suurune deposiit. Tasumiseks on aega antud 5. novembrini.

 

Kes on pankrotis? Kontrolli Eesti Võlausaldajate Liidu lehelt!

Kõik artiklid