Meedialeht
Vali raport X

OSAÜHING OLEMAR.

Meedialeht ja uudisvoog

4 640 külastajat

15 jälgijat

Kas OSAÜHING OLEMAR vaevleb huvidekonfliktis?

Huvide konflikt? Mustamäe linnaosa vanema javärske riigikogu liikme Lauri Laatsi firma OSAÜHING OLEMAR on kolmel korral võitnud umbes 200 000-euroseid hankeid Tallinnas, vahendab Delfi Ärileht.

Lauri Laats alustas äritegevusega 14 aastat tagasi, olles ise siis 23-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2004 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 8 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 4 ettevõtte juhatuses, millest 3 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Täna saab 37 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Lauri Laats on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1008 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes OSAÜHING OLEMAR., kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1040 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 11 328 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 975 eurot bruto, maksab ta ettevõttes TALLINN, JÕE TN 5, JÕE TN 7 KÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 1104 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Lauri Laats on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 408 883 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 681 965 ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 2,7 miljonit eurot.

Kõik artiklid

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Kinnisvara haldustegevused / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Enda kinnisvara ost ja müük / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Kinnisvara rentimine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Kinnisvarabüroode tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Korteriühistute tegevused / On jälgimise all Ei ole jälgimise all