Meedialeht
Vali raport X

KOGUKONDLIK ÜHISLOOME VÕRGUSTIK ,,PAREM LLM MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

63 külastajat

KOGUKONDLIK ÜHISLOOME VÕRGUSTIK ,,PAREM LLM” MTÜ hakkab erakonda tegema

MTÜ on asutatud augustikuu viimasel päeval ning ühingu juhtide kinnitusel on kogu asja eesmärk luua uus erakond. Uus partei peaks hakkama kandma Elurikkuse Erakonna nime ning toetama rohelist mõttelaadi.

Kes on selle liikumise eesotsas?

Täna on ühingu juhatuse kolmeliikmeline ja sinna kuuluvad Mart Jüssi, Anzori Barkalaja ja Rainer Kuuba.

Jüssi on erinevata äride juhtimisega tegelenud viinased 14 aastat ning muuseas on ta olnud ka
ERAKOND EESTIMAA ROHELISED MTÜ
juhatuse liige. Täna on ta lisaks KOGUKONDLIK ÜHISLOOME VÕRGUSTIK ,,PAREM LLM” MTÜ eestvedamisele veel PRO MARE MTÜ ja KERI SELTS MTÜ eesotsas. Kõikidest tema varasematest tegemistest saab aimu, kui proovid inforegistrit 2 nädalat tasuta.

PRO MARE MTÜ on on 2010. aastal asutatud mittetulundusühing, mille eesmärgiks on ise läbi viia ja vajadusel tehniliselt toetada erinevaid merega seotud teadusuuringuid ning töid. Ühingus on tööl 3 inimest ning eelmisel aastal jäi see 185 820 euro suuruse käibe juures 52 285  euroga plussi.

KERI SELTS MTÜ on tegutsenud juba 15 aastat ning selle ühingu eesmärk on edendada kohalikku elu.

Anzori Barkalajal on juhtimiskogemust enam kui 20 aastat, täna on ta lisaks äsja loodud ühingule veel LALSI-LÄTKALU KÜLASELTS MTÜ ja KOLGA-JAANI KÜLASELTSIDE KÄRG MTÜ eesotsas. LALSI-LÄTKALU KÜLASELTS MTÜ tegeleb kohaliku elu edendamisega, kuid paraku annab Krediidiskoor mõista, et tegemist on maksejõuetu organisatsiooniga ja samas seisus on ka KOLGA-JAANI KÜLASELTSIDE KÄRG MTÜ.

Rainer Kuuba ühtegi teist organisatsiooni täna ei juhi.

 

• Hakka Inforegistrit kasutama!

Kõik artiklid

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi