Meedialeht
Vali raport X

MAGNETIC MRO AS

Meedialeht ja uudisvoog

11 665 külastajat

448 jälgijat

Konkursi „Parim juht 2019“ nominent: Risto Mäeots

Konkursi „Parim juht 2019“ nominendid on ADVOKAADIBÜROO SORAINEN AS-i juht Aku Sorainen, COOP EESTI KESKÜHISTU TÜH-i juht Jaanus Vihand ja MAGNETIC MRO AS-i juht Risto Mäeots.

Risto Mäeots alustas äritegevusega 8 aastat tagasi, olles ise siis 26-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2011. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Tervelt 383 inimest saavad tööd ja leiba ettevõtetes, kus Risto Mäeots on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1845 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes MAGNETIC MRO AS, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1845 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 10 566 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Risto Mäeots on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 4,05 miljonit eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 9,98 miljoni ulatuses. 2019. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 138,18 miljonit eurot.

Kõik artiklid

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Õhusõidukite remont / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Metalltoodete remont / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Masinate ja seadmete remont / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Optikaseadmete remont / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Elektriseadmete remont / On jälgimise all Ei ole jälgimise all