Meedialeht
Vali raport X

KREEDIX OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

51 764 külastajat

108 jälgijat

KREEDIX OÜ: Teist on avaldatud artikkel “Nutulugu”

Päris ehmatav, kui ühel päeval potsatab meilboksi sellise pealkirjaga kiri?!
Seda ehmatust peavad läbi elama just need võlgnikud, kelle osas on algatatud inkassomenetlus Kreedixis, kuid kes pole võtnud vaevaks võlgnevus võlausaldaja ees likvideerida või sõlmida maksekokkulepe. Samas see üllatus ei tohiks suur olla, kuna võlgnikku on eelnevalt ka nii suuliselt kui kirjalikult hoiatatud, et võlgnevuste mittetasumisel on Kreedix sunnitud selle nõude avalikustama Storybookis just sellesama “Nutuloo” artiklina.

MIDA JA KEDA SEE ARTIKKEL NÄITAB?

Artikkel toob välja võlausaldajate nõuete summad kokku ning võlgnevuse tekkimise ajal juhatuses olnud isiku nime. Kajastatakse ka selle juhatuse liikme seotud teiste ettevõtete käibeid, töötajate arvu ning hinnangulisi palgatasemeid. Samuti saab välja toodud selle isiku tänane suurima käibe ja maineskooriga ettevõte- et teaksite kus see härra / proua täna toimetab.

Vaata paari näidet Nutulugudest:

1. VESIROOS OÜ
2. BYGGNOR TEHASED OÜ

KAS SELLEST ARTIKLIST ON MINGIT KASU?

Loomulikult! Tegime eelmisel aastal proovi 1500 võlgniku peal, kelle hulgas olid aegunud nõuetega ja kustutatud / pankrotis ettevõtete juhatuse liikmed (ehk nõuded polnud enam aktiivses menetluses). Saatsime välja kirjad- sellesama pealkirjaga. Ja mis juhtus oli ime- ärkasid väga paljud ettevõtjad, kelle hulgas oli nii ausaid ja heatahtahtlikke ettevõtjaid (suur tänu veelkord võlausaldajate poolt) kui ka selliseid firmajuhte, kes jäid oma arvamuse juurde, kus võlgu andja ongi rumal ja vajab karistust.

Pikemalt saate lugeda sellest kampaaniast SIIT

Kokkuvõttes võin öelda, et oleme tänu Nutuloo artiklitele saanud laekuma isegi kõige lootusetumaid nõudeid (kustutatud, pankrotis ettevõtete juhatuse liikmetelt, aegunud nõuded jne). Meie tegeleme ka selliste nõuetega, millega mitte keegi teine siin turul ei tegele- kui muud nendega võlgnevustega teha ei saa, siis vähemalt avalikustada ja olla hoiatuseks teistele võlausaldajatele.

MILLISEST KOHAST SAAN MA SELLE FIRMA KOHTA LISAINFOT?

ScoreStorybooki KOHUSTUSTE raportist leiate võlgnevuste kohta detailse raporti.
Näiteks nende kahe Nutuloos esitatud firmade raportid on siin:

1. VESIROOS OÜ kohustuste raport
2. BYGGNOR TEHASED OÜ kohustuste raport

KAS JA KUIDAS SAAN MA OMA NÕUDED “NUTULOONA” AVALDADA?

1. Antud koht on olemas Nutuloo artiklis “avaldan nõuded”
2. Kohustuste raportis on olemas nupp “avaldan nõuded”
3. Pöördud otse info@kreedix.ee ning edastad võlainfo meili teel.

P.S! Nõuded ei lähe üles automaatselt, vaid need vaatavad üle ja tuvastavad nõuete õigsuse meie võlahaldurid. Vältimaks olukorda, kus baasi lisatakse alusetu või vaidluse all olev nõue.

KUI MINUST ON AVALDATUD NUTULUGU- KUIDAS MA SELLEST LAHTI SAAN?

Selleks ei ole vaja teha muud, kui likvideerida oma võlgnevus võlausaldaja(te) ees!
Seda saad teha oma ettevõtte kohustuste raportis “sõlmin maksegraafiku” nupu abil või kirjutades oma soovist info@kreedix.ee meilile, misjärel võtab võlahaldur juba täpsemalt Sinuga ühendust ning saate kokku leppida täpsemad tasumised.

KOKKUVÕTE

Storybooki “Nutuloo” artiklid on väga mõjusaks vahendiks võlgnike tasumisele motiveerimiseks. Vähemalt nende isikute osas, kes tahavad ärimaastikul toimetada ja krediidi alusel kaupu / teenuseid soetada.

Seega, võlausaldaja– kui ka Sul on täna nõudeid, mis ei ole pikemat aega laekunud ning Sul endal on juba kriisist tulenevalt kitsas käes- anna nõuded meile menetlusse- ehk saame Sulle siiski rahad tagasi tuua.

Ning võlgnik– võta meiega ühendust- leiame Sulle ja võlausaldajale mõlemaid pooli rahuldava kokkuleppe. Kusjuures maksegraafiku sõlmimisel eemaldame võlainfo ja Nutuloo artikli senikauaks kuniks graafikut tähtaegselt täidetakse.

Äri saame teha vaid üheskoos, ausalt ning läbipaistvalt!

Head tervist
Liisi Raudsik
Kreedix OÜ

Kõik artiklid