Meedialeht
Vali raport X

VANA KALA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

547 külastajat

6 jälgijat

Kristjan Põder – teine neljast sarihülgajate pesakonna liikmest

Meie järgmise loo peakangelane on Kristjan Põder*, keda puudutasime ka Rein Kaukver’i teemalises artiklis. Meenutame, et Kristjan oli see, kes ühel ilusal aprillipäeval 7 ettevõtet Reinu hoole alla usaldas. 

Käesolevas artiklis heidame aga pilgu mõnele praegusele Kristjani  juhitavale ettevõttele, saamaks paremat ettekujutust tema tegemistest ja rollist eelmises artiklis mainitud pesakonnas. Võtame alustuseks VANA KALA OÜ, mille juhatuses on lisaks Kristjan Põder’ile ka Indrek Sonnberg. 

Mõlemad asusid koos ettevõttes tegutsema 18.11.2016. Alates 2017. aasta maikuust on ettevõttel üleval maksuvõlgu rohkem kui 20 000 euro väärtuses. Alates 2016 on esitamata erinevad deklaratsioonid ja majandusaasta aruanded. Indrek Sonnbergiga on ühiselt Kristjan Põder’il juhtida veel kaks ettevõtet: HURMUR OÜ ja NÕO PUUTÖÖKODA OÜ. Mõlemad samuti Novembris 2017 üle võetud. Ettevõtete maksuvõlad on hetkel suhteliselt väikesed võrreldes VANA KALA OÜ’ga, kuid esitamata deklaratsioonid annavad alust karta võimalikku võla kasvu tulevikus. 

Kristjan Põder on hetkel oma kokku viie probleemse ettevõttega pesakonnas kõige tagasihoidlikuma portfoolioga. 

Loe ka eelmist samateemalist lugu.

Kõik artiklid

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Reklaamiagentuurid / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Reklaami vahendamine meedias / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Turu-uuringu küsitlused / On jälgimise all Ei ole jälgimise all