Meedialeht
Vali raport X

LAMMERMEI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

289 külastajat

LAMMERMEI OÜ: kas ettevõte langes oma nime ohvriks?

LAMMERMEI OÜ alustas eelmisel sügisel ning on juba jäetud variisiku kantseldada. Kas firma langes omaenese nime ohvriks? Veel mõnda aega tagasi toimetas ettevõte DESTROYER OÜ (tõlkes hävitaja-toim) nime all.

Üks ettevõtmise asutajatest Bert Klein toimetab Eesti ärimaastikul ka täna. Tõsi, liiga suured tema ärid just ei ole. Kleini juhitav THUNDER OÜ pole kunagi esitanud ühtegi majandusaasta aruannet ega maksnud ühtegi maksu.

Selle loo peategelane, tänase nimega LAMMERMEI OÜ, alustas ilmselgelt optimistlikult ning palkas esimese hooga paraja portsu töötajaid. Veel selle aasta I kvartalis oli osaühingus hingekirjas 11 inimest, tõsi tööjõumakse nende eest tasutud ei ole. Hiljem on aga maksudeklaratsioonid esitamata jäänud ning meil pole aimugi, mis ettevõttes toimunud on.

LAMMERMEI OÜ valdkond on elamute ja mitteeluhoonete ehitus. Samas valdkonnas tegutseb 2018. aasta seisuga kokku 4 600 ettevõtet, mis annavad tööd 18 817  inimesele ja kogu sektori tänavune käibeprognoos on 2,22 miljardit eurot.  Mainetet osaühing vaatab seda pidu aga kõrvalt.

LAMMERMEI OÜ värske juhatus

Oktoobri keskpaigast on LAMMERMEI OÜ juhatuse liige Alexander Urmas Vest, kes alustas äritegevusega juba 16 aastat tagasi, olles tol ajal 27-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 305 ettevõtet, millest täna on 195 ettevõtte juhatuses. Paraku 150 tema tänastest firmadest on aga hoiatavalt punase Krediidiskooriga.

Sealjuures on Vest kätt proovinud kõikvõimalikes valdkondades alates metsamajandusest ja lõpetades iluteenustega. Ükski äri pole tema juhtimisel aga õide puhkenud.

Kõikidest Vesti a ettevõtetest saab eriti hea ülevaate, kui kasutada Inforegistri täislahendust.

Kõik artiklid