Meedialeht
Vali raport X

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

23 753 külastajat

12 jälgijat

Liisi Raudsik: Krediidivõimekus 99,5% täpsusega. Igal ajal, igal pool.

Tere! Minu nimi on Liisi ning olen Kreedix OÜ tegevjuht. Minu story on kaasaegne krediidihaldus ja uue ajastu võlamenetlus.

Liisi 2

Kreedix OÜ pakub täielikku krediidihaldusteenust, kasutades selleks uusi ja kaasaegseid vahendeid ning võlahaldust, mis kasutab ainulaadseid meetmeid.

Ma olen tegutsenud antud valdkonnas juba üle viie aasta ning näinud oma silmaga jõudsaid arenguid, mida on meie kontserni ettevõtted üheskoos tegutsedes saavutanud.

Võin öelda, et oleme Eestis teerajajad nii krediidijuhtimise kui võlamenetluse alal. Oleme välja töötanud erinevaid teaduslikke ja tehnilisi mudeleid, kirjeldamaks algandmeid omal moel.
Mõned peamised lahendused, mida oma töös kasutame ja pakume lisaks tavapärasele krediidi- ja võlahaldusele:

Krediidiskoor – täpsus 99,5%

Krediidiskoor on analüütiline ja iseõppiv mudel, mis on välja töötatud koos Eesti tipp-teadlastega ning selle täpsus on lausa 99,5%! Mudeli eesmärgiks on anda teada, kui tõenäoline see, et ettevõte lõpetab oma tegevuse lähima aasta jooksul ning jätab oma kohustused tasumata. Mudelit on tunnustanud ja kasutusele võtnud ka üks suurimad rahvusvahelisi krediidikindlustuse kontserne.

Digitaalne meedia – 70 miljoni ettevõtte digilood 80-st riigist

ScoreStorybook sisaldab üle 1,5 miljoni artikli Eesti ettevõtetest ja äriinimestest. Oleme suutnud poole aastaga luua samas mahus artikleid, kui Eesti meedia kümne aasta jooksul kokku!  Eesmärgiks on täiendada ja rikastada tavalisi ning üksluiseid andmemassiive ning näidata ettevõtjate toimetamisi uues ja kaasaegses storytelling võtmes.  Kui enamus artikleid on informatiivsed ja suures osas neutraalse tooniga, siis Võlahalduses kasutatav Rangeim sissenõude meede on Nutuloo artikkel, milles kajastatakse just võlgnevuse põhjustanud juhatuse liiget ning tema tänaseid ettevõtteid, kus ta toimetab.

Storybooki Chrome veebibrauseri laiendus – töötab Sinu jaoks 24/7, igal ajal ja igal pool

Storybook on arendanud ainulaadse ja Eestis laineid lööva Chrome`i Veebibrauseri laienduse, mis näitab ükskõik millisel kodulehel olles ära selle veebilehe omaniku finantstausta koos talle antud kommentaaride ja hinnangutega. Lisaks toob see veebisisus välja automaatselt ka ettevõtted ja juhatuse liikmed, et saaksid ühe sekundiga teada, milline on selle isiku või firma krediidiskoor ja “rahakott”.

Ülaltoodud teenused on Eestis ainulaadsed ning meie innovatiivsus ja kiire areng on taganud meile meeletu kasutajate hulga: 85% Eesti tööjõuealisest elanikkonnast, seega meie veebisaiti külastab enam kui 50 000 kasutajat päevas! Suur kasutajaskond ning meie tehnoloogiasõbralikkus on meile taganud edu oma teenuste pakkumisel. Krediidihaldusteenuseid täiendame lisaks Storybooki põhjalike raportitega ning võlahalduses kasutame Storybooki Nutluloo artikleid rangeima sissenõude meetmena.

Meie eesmärgiks on aus ja läbipaistev majandus, seda võrdsetel alustel kõigile.

Astu Sinagi samm edasi kaasaegse krediidihalduse suunas ning võta meiega ühendust, et need lahendused juba täna kasutusele võtta!

Kirjuta mulle:  Liisi Raudsik LinkedIn

Ausa ja läbipaistva majanduse nimel!

Kõik artiklid

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Andmetöötlus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Veebiportaalide tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Uudisteagentuuride tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Infoalane tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all