Meedialeht
Vali raport X

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

23 209 külastajat

12 jälgijat

Maanda oma krediidiriske Storybooki raporteid kasutades

Storybook on hinnatud oma detailsete ja unikaalse analüütikaga raportite tõttu. Lisaks ettevõtte finantsvõimekuse kontrollimisele on vaatajal võimalus tutvuda ka juhatuse liikme varasema maksekäitumise ja ettevõtete juhtimise mudelitega, mis on vajalik info enne krediidi väljastamist- maandate sellega oma firma krediidiriske.

Jätame loetelust välja info, mis on ka mujalt saada (riiklikud registrid või meie konkurendid)- see on meil niikuinii olemas ja erilist tähelepanu me sellele siin ei pööra.

JUHATUSE LIIKME INFO:

Võimalus tutvuda just konkreetse juhatuse liikme taustainfoga, mis on ehk isegi olulisem endale selgeks teha kui ettevõtte taustinfo. Tehinguid tehakse ju siiski inimese, mitte ettevõttega.

Juhatuse liikme ülevaade:
Vasak

 • Maineskoor on isiku kõikide ettevõtete maineskooride summa summaarum. Maineskoorist saad lugeda SIIT
 • Krediidiskoor on isiku kõikide ettevõtete (nii praeguste kui endiste) krediidiskooride aritmeetiline keskmine, täpsusega 99,5% ning näitab juhi riskantsuse astet. Krediidiskooriga tutvu SIIN
 • Prognooskäive kajastab juhatuse liikmete kõikide ettevõtete prognooskäibeid kokku- ideaalne info vaatamaks kui edukas ja varakas juht on antud isik oma ettevõtetes. Kui juhatuse liikme ettevõtetel on enamuses võlad, siis kajastatakse hoopis ettevõtete koguvõlgnevusi.

Juhatuse liikme raportid:

Juht

 • JUHI CV annab kiire ja väga põhjaliku ülevaate isiku praegustest ja endistest ettevõtetest ning sündmustest, mis toimusid nendes firmades just tema juhtimise ajal. Lisatud sündmuste sildid annavad ülevaate, milline on isiku tegelik ärijuhtimise mudel- kas on tegemist ausa ja eetilise ettevõtjaga või kaldub asi hoopis variisiku käitumismudeli poole.

 • Töötajad– Ülevaade juhatuse liikme ettevõtete töötajatest- kas ja kui palju on seal inimesi palgatud ning milline on tema firmade keskmine hinnanguline töötasu kuus.

 • Finantsid annab detailse ja kiire ülevaate isiku kõikidest seotud ettevõtetest ning nende firmade põhinäitajatest (käive, töötajad, tööjõu tootlikkus, maksud, palgad jne). Lisaks tuuakse välja ka KASUSAAJA NETOVARAD- unikaalne ja vajalik info juhi n.ö. rahakoti ja firmade osaluste suuruste/mahtude hindamiseks.
  P.S. Finantside raport on suurepärane müügitööriist- näete ära, kui mitmele selle juhatuse liikme firmale saate ja on mõttekas koondpakkumist teha- hoiate kokku aega ja raha!

 • Kohustused (avaneb peatselt) kajastab isiku kõikide ettevõtete võlgnevusi samuti koondina- väga detailne ja ainulaadne info näha juhatuse liikme maksekäitumismustreid ühes vaates ja ühekorraga. Saate võrrelda kohustusi ja varasid- kas isikul reaalselt ka ettevõttes raha jagub, et Teiega neid tehinguid teha ning kui paljudele ta juba on võlgu- kui mitmes selles järjekorras oleksite Teie oma rahade tagasisaamisel?

 • Isiku seirest saate ülevaate antud juhatuse liikme viimastest sündmustest, mis on tema või temaga seotud ettevõtetes toimunud.

ETTEVÕTTE INFO:

Nagu öeldud, on ettevõtete osas olemas meil kogu riiklike andmebaaside info (seega ka meie konkurentide info), toome siin artiklis välja vaid erisused- mida teistel pakkuda ei ole.

Ettevõtte ülevaade:

Paljass

 • Maineskoor hindab ettevõtet viiel juhtimise baasil. Loe MAINESKOORIST.
 • Krediidiskoor näitab 99,5% täpsusega tõenäosust, et ettevõte muutub lähima aasta jooksul maksejõuetuks ja jätab täitmata oma kohustused võlausaldaja ees. Tutvu KREDIIDISKOORIGA
 • Prognooskäive kajastab näitab ettevõtte prognoositavat käivet ja finantsnäitajaid tuleva perioodi eest (peatselt tulemas 2020 prognoosid). Kui ettevõttel on võlad, siis kajastatakse prognooskäibe asemel koguvõlgnevusi (riigi + erasektori võlad).

Ettevõtte raportid:

Ettevõte

 • Meedialeht on ettevõtte justkui teine Facebooki või koduleht. Saate kirjutada oma firmast brändilugusid ja lisada sisuloomet. Brändi kujundamisest saate lugeda MEEDIALEHEST.

 • Töötajate raport annab ülevaate töötajate arvust ja hinnangulistest makstavatest kuutasudest. Lisaks tuuakse esile ettevõtte tööpakkumised, nende puudumisel valdkonna aktiivsed tööpakkumised. Tutvu TÖÖTAJATE  raportiga.
 • Otsustajate raport sisaldab ettevõttega seotud isikuid- juhatuse liikmed, omanikud, muud seotud isikud jne. Nii praegused kui endised seosed. Koheselt on nähtavad isikute krediidiskoorid ja riskiklassid. Samuti on nähtavad ettevõtte osalused teistes firmades. Loe lähemalt: KES OTSUSTAB?!
 • Finantsid kajastavad ettevõtete finantsandmeid ja majandusnäitajaid. Andmed pärinevad nii majandusaasta aruannetest, riiklikest allikatest kui ka meie enda tugevast analüütikast. Erilist tähelepanu väärivad Prognooskäive ja Kasusaajate varade raportid. Loe FINANTSRAPORTIST.

 • Kohustuste raport toob välja ettevõtte võlad riigile ja võlausaldajatele. Samuti nähtub, kui palju on firmal raha, et katta 1€ suurust kohustust. Erilise momendina on võimalik tutvuda kohtulahendite sõnapilvega ja hoida silm peal ametlikel teadaannetel või kohtuistungitel. Loe lähemalt raportist KOHUSTUSED.

 • Turunduse raport on kokkuvõte ettevõtte kajastusest ja brändingust. Tuuakse välja vaatamised viimase aasta lõikes, loetumad artiklid jms. Storybookis turundundamisest saad lugeda SIIT.

Kokkuvõttes saab nentida, et Storybook on täna üks põhjalikumaid ja hinnatumaid krediiditausta infot pakkuv kanal, mis eristub teistest oma innovatiivsuse ning meeletult tugeva andmetöötluse ja analüütiliste mudelite poolest.

Loomulikult on meil võimalus anda kogu seda infot ka läbi rakendusliidese API või igapäevaste CSV ja/või Exceli failide uuenduste.
Praegusel ajal on väga oluline hoida oma klientidel silma peal ning seetõttu on meie lahendused saadaval soodushinnaga!

Küsi pakkumist!

Heade koostöösoovidega
Liisi Raudsik
liisi@storybook.ee 

Kõik artiklid