Meedialeht
Vali raport X

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

23 209 külastajat

12 jälgijat

Mattias Nõlvak: Riskivaba, isemajandav äritegevus 70 riigis

Tere! Minu nimi on Mattias ning olen Storybooki meeskonna äriarenduse juht. Olen töötanud selles äris 5 aastat ja keskendunud peamiselt tõhusatele andmehalduse ja krediidikindlustuse lahendustele.

Mattias 2

Need on teenused, mida saan Teile pakkuda:

  

Suurandmed, analüütika & API

Põhiidee on üsna lihtne – Teie ettevõte kasvab, Teie tooted ja teenused muutuvad alati paremaks ning iga aasta toob Teile haldamiseks uusi andmeplokke. Oleme võimelised pakkuma ja värskendama sadu andmeplokke – Rakendusliides Register API.

API aitab Teil süsteemis vananenud teabega toime tulla, nii et Teie ja Teie töötajad saaksid keskenduda peamistele ülesannetele, ilma et peaksite oma aega raiskama, otsimaks teavet või parandamaks aastaid tagasi süsteemi sisestatud andmeid.

Kas mõni klient on sattunud makseraskustesse? Me suudame Teid teavitada antud muudatustest reaalajas ning kogu kliendibaasi kohta, kasutades meie kõige arenenumat Krediidiskoori mudelit, mis on ka rahvusvaheliselt tunnustatud!

Kas mõni klient on aastatega kõvasti kasvanud? Me suudame Teile õigel ajal antud ülevaate edastada, et jõuaksite esimesena koostööd laiendama hakata, enne kui keegi teine ette jõuab. 

Hakkate enda kaupa mõnele vanale kliendile väljastama? Me oleme juba ära uuendanud kliendi aadressi ning muud andmed, et kõik sujuks ladusalt. 

Nagu näete, siis võimalusi on lõputult! Alates inimvigade vähendamisest andmete sisestamisel kuni automaatse ja detailse info saamiseni terve oma kliendibaasi osas.

Krediidi- ja arve kindlustus 

Järgmine samm on oma krediidiportfelli haldamine. Enam kunagi ei pea Te muretsema, kas Teie klient maksab õigeaegselt! See suurendab järelikult ka Teie enda usaldusväärsust pankade, tarnijate jne jaoks.

Krediidikindlustus sobib Teie ettevõttele kõige paremini, kui leiate end järgmiste probleemide ees:

  • Kavatsete laieneda rahvusvaheliselt, kuid ei tea potentsiaalsete klientide rahalisest olukorrast midagi.
  • Teie või Teie töötajad kulutavad pidevalt aega ja raha oma klientide taustakontrolli tegemiseks, kuid peate siiski igal aastal halvad krediidiotsused maha kandma.
  • Teil on raskusi ebaühtlaste rahavoogude tõttu finantseerimislahenduste leidmise või tarnijatega paremate tingimuste üle läbirääkimiste pidamisega.Lühidalt: krediidikindlustus lahendab kõik teie krediidihaldusküsimused algusest lõpuni – taustakontrollid, jälgimine ja harvadel juhtudel ka võlgade sissenõudmine, mis võib samuti viia tagasimaksmiseni.

Pilguheit tulevikku

Alustasime maaklerina, kes vahendas Eesti klientidele kogu portfelli krediidikindlustust. Olles seda juba mõnda aega teinud, leidsime, et selle jaoks võiks olla parem viis – võimalus kindlustada üksikkliente ja / või arveid reaalajas.

Seetõttu teeme aastatel 2019-2020 koostööd maailma suurimate krediidikindlustusseltsidega, et hakata pakkuma sellist veebipõhist lahendust, kus saate kontrollida kliendi tausta, küsida pakkumist ja kindlustada tehingu – seda kõike vaid 2 minuti jooksul!

Võtke minuga ühendust, et näha, kuidas saaksime Teie igapäevaseid äriprotsesse efektiivsemaks muuta!

Minu LinkedIn  

Kõik artiklid