Meedialeht
Vali raport X

MF PROJEKT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

491 külastajat

1 jälgija

MF PROJEKT OÜ pankrotimenetlus maksab huvilistele 2 000 eurot

MF PROJEKT OÜ on veidi üle 6 aasta tegutsenud ettevõte, mis tänaseks on sattunud väga kehva seisu. Lisaks tasumata võlgadele on firma suhtes käimas ka pankrotimenetlus ning selle jätkumiseks on tarvis tasuda deposiiti.

Mart Liinat‘i juhitav MF PROJEKT OÜ on jätnud esitamata paar viimast majandusaasta aruannet ning riigile on jäänud tasumata 9 585 euro väärtuses maksuraha. Suure enamuse sellest moodustab laekumata käibemaks. Firma deklareeris veel selle aasta kolmandas kvartalis 24 085 euro eest käivet, kuid asjalood olid juba päris hapuks läinud – lahkunud olid kõik 6 töötajat ning osaühingu Krediidiskoor annab mõista, et maksejõuetus on juba jala ukse vahelt sisse saanud.

Firma finantsnäitajatest saate veelgi detailsema ülevaate, kui proovite tasuta Inforegistri täislahendust.

Kõigil asjaosalistel tasub teada, et ettevõtte pankrotimenetluse jätkumiseks on vaja maksta 2 000-eurone deposiit. Kuigi firmal hetkel ühtegi Inforegistris avalikustatud võlga ei ole, ei tähenda see, et kõik ettevõtte arved oleksid tingimata tasutud. Juhul kui kellelgi on veel MF PROJEKT OÜ  suhtes pretensioone, siis kõigepealt tuleb deposiit tasuda ning selleks on aega antud 29. oktoobrini.

 

Kes on pankrotis? Kontrolli Eesti Võlausaldajate Liidu lehelt!

Kõik artiklid